Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost v prvním jarním zápase potrápil Bystřici
formats

Dorost v prvním jarním zápase potrápil Bystřici

Publikované dne Sobota,Duben 13, 2019 podle v Dorost

Do jarní části sezóny v sobotu vstoupilo i naše mužstvo dorostu. Na úvod naše hráče čekal velmi těžký soupeř z Bystřice pod Hostýnem. Skaštice se ale svého soupeře nezalekly a od počátku byly velmi aktivní. Jejich odvaha byla odměněna v podobě vedoucí branky, kterou po úniku po pravé straně zařídil velmi dobře hrající BUREŠ. Vedoucí celek soutěže ale postupem času také začal ukazovat své kvality. Dlouho je ale deptal svými zákroky brankář Trampota. Hostům se ale díky dvě přesným střelám podařilo stav otočit. Ale i domácí si vypracovali velké příležitosti. Ty ale nedokázal proměnit Novák, Němčík a ani Bureš.

I ve druhé půli se hrál zajímavý fotbal a hrstka přítomných diváků se v mrazivém počasí nenudila. Šance byly k vidění na obou stranách hřiště, ale hosté s nimi nákládaly o něco lépe a domácím odskočili. Skaštice ale bojovaly až do konce duelu a díky trefě ORAČKA z přímého kopu a přesnému zakončení ČERNOCHA stav ještě zkorigovaly.

Skaštice – Bystřice pod Hostýnem 3:6 (1:3)

Branky: 19. Bureš, 69. Oračko, 80. Černoch – 25., 37., 57., 72. Křížek, 28., 75. Franěk

Bez karet

Diváci: 15

Rozhodčí: Voříšek

Sestava Skaštic:

Trampota – Černoch, Němčík, Bureš, Hyánek J.(K), Novák, Makový, Hrabal, Růžička, Zapletal, Oračko D.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit