Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice opět nadělovaly
formats

Skaštice opět nadělovaly

Publikované dne Sobota,Duben 13, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice pokračovaly ve svém ofenzivním představení i v 18. kole KP. Po demolici Štítné v minulém kole si tentokrát naše mužstvo vyšláplo na celek Baťova a po tenisovém výsledku zůstalo na čele Krajského přeboru.

Domácí mužstvo mělo aktivní vstup do zápasu. Hostující obrana musela být hned od prvních minut v pozoru. Ale domácí hráči nedokázali nadějně rozjeté akce dohrát až do zdárného konce. Velkou tutovku spálil Frýdl, který míč vyražený brankářem Vitáskem poslal nad bránu. Lépe se nevedlo ani střídajícímu Vymětalovi, který střílel z hranice šestnáctky, ale svůj první dotek s míčem v utkání ve vedoucí branku nepřetavil. Hosté z Baťova zahrozili po pravé straně. Následný centr před bránu si na malém vápně našel neobsazený útočník Vitásek, ale z blízka přestřelil domácí bránu. Skaštice ale byly v ofenzivě přesnější a rychlejší než soupeř. A první branku obstaral střelec KONEČNÍK, kterému přiklepl míč Gojš a domácí útočník přízemní střelou ke vzdálenější tyči rozvlnil síť. O chvíli později opět udeřili domácí. Dobře rozehranou standardní situaci usměrnil do brány MOTAL. Poslední 15minutovka první půle jasně patřila domácímu týmu. Krásný fotbalový moment obstaral Konečník, který poskakující míč napálil na hostující bránu a brankář Baťova se musel hodně natahovat, aby míč do brány nepustil. Konečník na hostujícího gólmana nevyzrál ani ze samostatného úniku. Třetí branku tak svou hlavičkou obstaral Lukáš BATÍK. Ten hlavičkoval v pádu po rohovém kopu a jeho střele dopomohla do sítě teč hostujícího kapitána.

I ve druhé části se hrál kvalitní fotbal. Oba soupeři se snaží o rychlou kombinaci a kvalitně připravené hřiště v Chropyni tomu nahrávalo. Skaštice ale předvedly větší kvalitu ve finální fázi. Čtvrtá gólová akce začala u brankáře Večeři. Naši fotbalisté předvedli ukázkovou akci a na 5 přihrávek se dostali až před hostujícího brankáře, kterého prostřelil SOVA. Poté se povedlo i Baťovu skórovat. Technickou střelou po zemi překonal domácího gólmana záložník BÍNA. Hostujícímu týmu se podařilo ještě jednou dostat míč do sítě, ale pomezní rozhodčí u této akce signalizoval ofsajd a branka tak nebyla uznána. Domácí tým se v závěru utkání ještě dvakrát gólově prosadil. Nejdříve potrestal faul na svou osobu proměněnou penaltou KONEČNÍK. Poslední branka nesla rukopis střídajícího ŠKRABANY, který chytrou střelou placírkou obstřelil chumel hráčů. Skaštice předvedly vyspělejší výkon než soupeř a po zásluze zvítězily.

Skaštice – Baťov 6:1 (3:0)

Branky: 27. Konečník, 31. Motal, 45. vlastní, 66. Sova, 79. Konečník z pen., 86. Škrabana – 73. Bína

Žluté karty: Batík L. – Vitásek M., Sotolář

Rozhodčí: Bartoň – Ševšík, Ambroz

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal (69. Menšík), Batík L. – Sova (75. Ančinec), Frýdl R., Zavadil (84. Škrabana), Gojš – Mynarčík (15. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit