Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko po třech duelech zvítězilo
formats

Béčko po třech duelech zvítězilo

Publikované dne Neděle,Květen 12, 2019 podle v B-TÝM

Po třech duelech opět naše B mužstvo zabralo a získalo plný počet bodů. Hráči si vstřelené branky rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Plusem je i čisté konto brankáře Stýbla.

Naši hráči si byli vědomi síly a postavením v tabulce hostujícího mužstva. Pozornou defenzivou, ale dlouho soupeře ke své bráně nepouštěli a postupem času se začali více tlačit před branku Počenic. Tvrdou střelou se prezentoval Škrabana, ovšem hostující brankář vše jistil. Hosté zahrozili po své levé straně, ale záložník zakončil svou akci střelou hodně vedle brány. Po faulu na Petrúska se k přímému kopu z výhodné pozice postavil Vlkolenszki, ale svou střelu nasměroval jen do postavené zdi. Ve 28. minutě se už domácí mužstvo dočkalo první branky. Ježák byl v pokutovém území nedovoleně atakován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Petr BUBLA. O několik minut později bylo v táboře domácích ještě veseleji. Ježák kolmicí vyslal do sóla FRÝDLA, který udělal kličku vybíhajícímu gólmanovi a zavěsil do opuštěné brány.

Do druhé části vstoupilo o poznání lépe opět mužstvo Skaštic. Otupilo snahu hostů o zkorigování stavu nejlepším možným způsobem. Třetí gól obstaral MENŠÍK, který si na zadní tyči počíhal na přesný centr z pravé strany a pohotovou a přesnou střelou poslal míč k tyči. Počenice chtěly zápas zdramatizovat, ale pozorná obrana domácích je do šancí příliš nepouštěla. A když tak stál v bráně připravený brankář Stýblo. Naopak domácí hráči byli v koncovce tentokrát přesnější a v útoku nápaditější. Čtvrtou branku vsítil PETRÚSEK, který využil nabídku Ježáka a hlavou trefil odkrytou bránu. Hosté byli výsledkem překvapeni a zaskočeni. Velmi bezohledně reagoval na průběh zápasu střídající hráč Počenic Zbořil, který surově šlápl na našeho hráče a po právu putoval pod sprchy. Oslabením tak sebral svému týmu poslední možnost odnést si z utkání nějaký bod. Konec utkání si naši hráči pohlídali. Nebezpečně vypadala jen hlavička soupeře po rohovém kopu, kterou ovšem brankář  Stýblo ukryl ve svých rukavicích. Skaštice tak nedovolily soupeři skórovat a naopak se v ofenzivě čtyřikrát prosadily. Úctyhodné gesto předvedl hostující kapitán, který po skončení duelu přišel do domácí šatny a za provinění svého vyloučeného spoluhráče se všem omluvil.

Skaštice B – Počenice 4:0 (2:0)

Branky: 28. Bubla P. z pen, 35. Frýdl, 53. Menšík, 62. Petrúsek

Žluté karty: Rosecký – Zbořil, Kunčar

Červená karta: Zbořil

Rozhodčí: Žigmund

Diváci: 50

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Vlkolenszki, Navrátil, Icela, Menšík – Petrúsek, Škrabana (K), Bubla P., Rosecký (78. Brada) – Frýdl M. (71. Pitron), Ježák

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit