Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice se po výhře nad Juřinkou dostaly na první místo
formats

Skaštice se po výhře nad Juřinkou dostaly na první místo

Publikované dne Neděle,Květen 12, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice se výhrou nad týmem Juřinky osamostatnily na čele Krajského přeboru. Naši hráči rozhodli o svém triumfu už v první půli. To se třikrát střelecky prosadili a ještě jim nebyli uznány dvě branky k vůli ofsajdům.

Oba týmy se nachází na rozdílných koncích tabulky a favoritem utkání tedy bylo domácí mužstvo. Skaštice se do svého soupeře pustily hned od prvních minut. V úvodní desetiminutovce si domácí vytvořili velmi dobré příležitosti ke skórování. Ale postupně v zakončení selhali Zavadil, Konečník, Gojš a i Bubla na kterého zívala odkrytá branka. První gól v zápase tak padl po průniku Konečníka, jehož přihrávku na nabíhajícího Sovu si hostující obránce srazil do vlastní sítě. Hosté se snažili o kombinační hru a postupnou rozehrávku od zadu. Ovšem do nějakého vážnějšího ohrožení domácí brány se příliš nedostávali. Naopak Skaštice získávaly míče díky dobrému presinku a přidaly další branky. KONEČNÍK se prosadil přesnou hlavičkou po nadýchaném centru Vymětala a podobným způsobem skóroval i SOVA. Poté Motal přesnou přihrávkou mezi stopery vysunul Gojše, ale jeho branka nebyla uznána pro ofsajd. Taktéž branka Konečníka, který dorážel Bublovu střelu.

Ve druhém poločase bylo odehráno 10 minut a domácí navýšili své vedení. Centrovaný míč se dostal až na zadní tyč k nepokrytému GOJŠOVI, který propálil brankáře Juřinky. Po čtvrté brance trochu tempo utkání opadlo. Hosté se více dostali do hry a o něco více zaměstnali domácího gólmana. Ale do žádné větší příležitosti je domácí obrana nepustila. Naopak domácí sehráli další parádní akci, kdy zafungovala spolupráce na pravé straně hřiště. Bubla vyvezl míč, poslal jej do ulice na nabíhajícího Vymětala, který akci ještě vyšperkoval nahrávkou před prázdnou bránu pro střelce KONEČNÍKA. Domácí kanonýr ještě orazítkoval tyč a nebyl mu uznaný další gól. Tentokrát ovšem pomezní rozhodčí určitě pravdu neměl a obral tak skaštického útočníka o další hattrick. Soupeř v závěru duelu ještě dvakrát zahrozil, ale ani jedna střela se nevešla mezi tři tyče. Skaštice tak zůstávají v domácím prostředí nadále stoprocentní. V dalším kole se utkají ve šlágru KP s týmem Luhačovic. Bude to souboj prvního týmu tabulky s druhým.

Skaštice – Juřinka 5:0 (3:0)

Branky: 11. vlastní, 26., 69. Konečník, 38. Sova, 55. Gojš

Žluté karty: Goláň, Škorňa

Rozhodčí: Mičkal – Kotačka, Zubek

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K)(58. Batík T.), Motal, Batík L. – Vymětal R., Zavadil (74. Mynarčík), Frýdl R., Gojš (83. Škrabana), Sova – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit