Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko podruhé za sebou prohrálo na penalty
formats

Béčko podruhé za sebou prohrálo na penalty

Publikované dne Neděle,Září 2, 2018 podle v B-TÝM

Béčko Skaštic si po druhé za sebou vyzkoušelo penaltový rozstřel. A ani tentokrát si naši hráči druhý plusový bod nepřipsali.

Našemu týmu se na hřišti Zdounek poslední zápasy moc nedařilo. V tomto utkání ale hned od začátku Skaštice držely míč, slušně kombinovaly a aktivita byla na jejich straně. První střelecký pokus si připsal Vlkolenszki, který si naběhl za domácí obranu, ale jeho střela z úhlu mířila jen do připraveného brankáře. Nadějně vypadala hlavička Frýdla, která však přeletěla gólmana a i bránu domácích. Skaštice hrály v obraně velmi pozorně a domácím nedovolily rozvinout žádnou nebezpečnější akci. Hosté měli herní převahu a snažili se o vstřelení prvního gólu v zápase. Roseckého střela mířila jen do rukavic brankáře Zdounek a hlavičce Vymětala chyběla potřebná razance. V první půli se tak diváci branky nedočkali.

Ve druhé části se hra více vyrovnala a zrychlila. Domácí zlepšili svou ofenzivní část a gólman Vymětal byl častěji v akci než v první půli. Hosté už tolik nebezpeční nebyli, nedokázali vyřešit finální fázi svých útoků a nějakou velkou příležitost si nevypracovali. Domácí mohli rozhodnout v poslední minutě hry, kdy se do samostatného úniku dostal Rokos, ale brankář Vymětal dobře vyběhl, zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil. Po 90 minutách hry tak byl stav bezbrankový a na góly si museli diváci počkat až do penaltového rozstřelu. V tom ale stříleli branky hlavně domácí, kteří proměnili všechny své pokusy. Naopak hosté ze tří penalt dvě zahodili a druhý bod tak zůstal ve Zdounkách.

Zdounky – Skaštice 1:0 pp

Penaltu neproměnili: Motal, Škrabana

Proměnil: Uličný

Žluté karty: Věžník, Navrátil, Červík – Petrúsek, Vlkolenszki, Škrabana

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Vymětal R., Sova, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Petrúsek, Rosecký (71. Motal) – Ježák, Frýdl M. (35. Uličný)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit