Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorostenci Skaštic vzdorovali Mrlínku jen první poločas
formats

Dorostenci Skaštic vzdorovali Mrlínku jen první poločas

Publikované dne Neděle,Září 2, 2018 podle v Dorost

Druhý zápas v sezóně našemu dorosteneckému týmu nevyšel. V zápase s loňským vítězem OP Mrlínkem se dostali naši hráči brzy do vedení díky trefě HRABALA. Ovšem domácí během dvou minut dokázali stav otočit. Ve zbytku první půli se pak hrála docela vyrovnaná partie, ale už bez brankového zakončení. Ve druhém poločase dali domácí brzy třetí gól a už nedovolili hostům zápas zdramatizovat. Skaštice už nepůsobily tak týmově a místo kombinace hráči často volili neúspěšné individuální průniky. Mrlínku se ještě podařilo vsítit dvě branky a pohlídal si tak své vítězství.

Mrlínek – Skaštice 5:1 (2:1)

Branky: 8. Blažek, 10. Baďuřík, 46. Beza, 62., 75. Hurt – 3. Hrabal

Žluté karty: Makový

Rozhodčí: Voříšek

Diváci: 20

Sestava Skaštic:

Zapletal – Chupík (K), Novák, Makový, Soukup, Gabor, Oračko, Němčík, Růžička, Bureš, Hrabal

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit