Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice podlehly Baťovu
formats

Skaštice podlehly Baťovu

Publikované dne Neděle,Září 2, 2018 podle v A-TÝM

Ani druhý venkovní zápas nepřinesl našemu mužstvu bodovou odměnu. Domácí tým potvrdil hlavně v první půli svou kvalitu. Ve druhé části si své vedení pohlídal a získal všechny tři body.

Domácí se hned od začátku duelu prezentovali svou rychlou kombinační hrou. Našemu mužstvu chvíli trvalo než si zvyklo na tempo utkání. První tutovku utkání si ale vypracovali hosté. Gojš si naběhl za domácí obranu a postupoval na brankáře Vitáska. Projektyl hostujícího záložníka se odrazil od břevna nejspíše před brankovou čáru a poté už domácí obránci míč odklidili do bezpečí. Stejnou odpověď přichystali hráči Baťova. Po přihrávce z pravé strany střílel bez přípravy záložník Spurný, ale také jeho pokus se odrazil od břevna zpět do hřiště. Domácí hráči ihned po ztrátě míče spouštěli nepříjemný presink, který dělal hostujícím hráčům problémy. Ti se tak dopouštěli příliš mnoha ztrát a hráči Baťova tak mohli rozjet své kombinace. Do vedení se domácí dostali díky krásné střele Aleše SKYBY, který potvrdil svou pověst střelce ze střední vzdálenosti. Vyrovnání měl na kopačce záložník Skaštic Frýdl, ke kterému po centru z levé strany propadl míč, ale sám před brankářem poslal svůj pokus vysoko nad bránu. A tak pokračovala aktivita domácích. A ti udeřili podruhé. Přihrávku do hostující šestnáctky si našel nehlídaný KRAJČA a z voleje poslal míč pod břevno.

Druhá půle začala nebezpečným útokem domácích, který zastavil až za cenu žluté karty Glozyga. Střela z přímého kopu se následně odrazila k domácímu Vitáskovi, který opět trefil břevno. Od této chvíle ale začali být aktivnější hostující hráči. Lépe se jim hrálo i po vstřelené kontaktní brance, kterou obstaral KONEČNÍK, díky proměněné penaltě za faul na Lukáše Batíka. Skaštice poté častěji držely míč, dobře kombinovaly a snažily se o vyrovnání. Do větší šance se jim ale propracovat nedařilo. V 83. minutě předvedli domácí pěknou akci, na jejímž konci byl SPURNÝ a propálil brankáře Večeřu. Tento moment rozhodl o vítězství Baťova. Skaštice v souboji s tímto kvalitním soupeřem rozhodně nepropadly a domácí trápily až do konce.

Baťov 1930 – Skaštice 3:1 (2:0)

Branky: 20. Skyba, 33. Krajča, 83. Spurný – 52. Konečník z pen.

Žluté karty: Bršlica, Skyba, Zapletal M., Žáček – Glozyga

Rozhodčí: Mikulášek – Ambroz, Pospíšil

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K)(43. Sova), Motal, Batík T. (67. Menšík) – Mynarčík (39. Petrúsek), Frýdl (79. Ančinec), Batík L., Glozyga – Gojš (84. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit