Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko poprvé v sezóně prohrálo, nestačilo na tým Komárna
formats

Béčko poprvé v sezóně prohrálo, nestačilo na tým Komárna

Publikované dne Neděle,Srpen 13, 2017 podle v B-TÝM

Naše B mužstvo své druhé domácí utkání po sobě nezvládlo. S týmem Komárna, prohrálo a nutno říci, že zaslouženě.

Začátek duelu se nesl v opatrném duchu z obou stran. Hra se odehrávala převážně ve středu pole. První velkou šanci si vypracovali hosté. Jeden z jejich hráčů vypustil tvrdou střelu, která se odrazila od tyče k nohám hostujícího útočníka. Ten však s dorážkou otálel a tak mu míč odebral vracející se domácí stoper. Skašticím se nedařila kombinace. Hráči byli málo aktivní a problém byl si vyměnit tři přesné přihrávky po sobě. Přesto mohli jít do vedení. Roseckého střela se odrazila od tyče, domácí útočník Ruman byl jako první u míče, ale střelu poslal nad bránu. Po půlhodině hry dostali hosté možnost zahrávat přímý kop z výhodné vzdálenosti. Exekuce se ujal MACHAČ a pěknou střelou přes zeď poslal Komárno do vedení. Skaštice kontrovaly sérií 4 rohových kopů po sobě, ale do výraznějšího zakončení se nedostaly.

Ve druhé půli se snažili domácí o vyrovnání. Ale hostující hráči byli velmi pozorní a důrazní při bránění. Domácím hráčům chyběla potřebná kvalita v kombinaci a to hlavně v záložní řadě. Hosté mohli odskočit na dvoubrankový rozdíl, ale gólmana Vymětala podruhé v zápase zachránila tyč. V 72. minutě už ale mohli hráči Komárna slavit druhou branku. Rychlou a přesnou akci zakončil střelou k tyči VÁCLAVEK. To už s domácím mužstvem nevypadalo vůbec dobře. V poslední desetiminutovce sice domácí tým vytvořil na soupeře tlak, ale výsledkem byla jen šance Rumana, který ale ani tentokrát nedokázal míč dostat mezi tři tyče. Branku naděje se podařilo nakonec vstřelit FRÝDLOVI, který dorazil sraženou střelu Motala. Ale závěrečné drama se nekonalo. Hosté hned po rozehrání dali třetí a rozhodující branku. VÁCLAVEK využil špatného postavení brankáře a pěkným lobem rozhodl o výhře pro své mužstvo.

Skaštice „B“ – Komárno 1:3 (0:1)

Branky: 90. Frýdl M. – 30. Machač, 72., 91. Václavek

Žluté karty: Pitron – Žejdlík M., Žejdlík J., Orel

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Menšík D. (72. Motal T.), Navrátil, Sedlák, Pitron – Vlkolenszki (74. Škrabana), Bubla P., Ježák (46. Brada), Rosecký (68. Zaoral) – Frýdl M., Ruman

Trenér: Lukáš Motal

Sestava Komárna:

Šindelek Jiří (I). – Kunz (90. Nesvadba), Žejdlík M., Orel, Šindelek Jiří (II.) – Kopečný (88. Šenkyřík), Machač, Majkus, Kulajta – Žejdlík J. (K), Klas (60. Václavek)

Trenér: Marián Palát

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit