Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si poradily i s mužstvem Nivnice
formats

Skaštice si poradily i s mužstvem Nivnice

Publikované dne Neděle,Srpen 13, 2017 podle v A-TÝM

Po vydařeném úvodním zápase sezóny byli určitě všichni fotbalový nadšenci zvědavý jak se bude našim hráčům dařit v dalším tentokrát domácím zápase. Už teď víme, že Skaštice po dvou utkáních zůstávají stoprocentní. Na naše mužstvo si nepřišel ani tým Nivnice. A co je ještě potěšující faktor tak nula v kolonce inkasovaných branek našeho týmu.

První dvacetiminutovka utkání byla docela vyrovnaná. Hrálo se převážně ve středu pole, ale gólmani na obou stranách museli být přece jen ve střehu. Domácí hráči působili na začátku nervózním dojmem a v jejich hře byly zbytečné ztráty. Soupeř spoléhal na poctivou defenzivu a následné brejky. Postupem času ale převzaly taktovku zápasu Skaštice. Blízko úvodní brance byl Motal, ale jeho zakončení jen proletělo souběžně s brankovou čárou a míč nakonec skončil v autu. Lépe se nevedlo ani Bublovy, který svou střelu nasměroval jen do ochranné sítě. Na druhé straně se zkoušelo prosadit duo hostujících hráčů Velecký a Holboj, ale jejich akci zastavil pozorný Stýblo. Nivnice následně zahrávala roh. Jeho exekuce se však hostům nepovedla a tři domácí hráči běželi na jediného obránce soupeře. Ovšem střelu Vymětala vyrazil brankář a na odražený balón už nedosáhl dobíhající Janalík. Na první branku utkání si diváci počkali do 40. minuty. KONEČNÍK předvedl svou oblíbenou disciplínu a proměnil přímý kop ve svůj první gól této sezóny.

Domácí fotbalisté si o přestávce v šatně odpočinuli a brzy po pauze přidali další gól. Centrující Bubla našel hlavu spoluhráče BATÍKA a ten uklidil míč za záda brankáře Nivnice. Cesta hostů pro tři body byla tak ještě více trnitější. Domácí v obranné fázi pracovali poctivě a do nějakých větších šancí hosty nepouštěli. Naopak sami využívali otevřenější defenzivy soupeře. Konečník ovšem pálil jen vedle tyče a pěknou střelu Škrabany zastavil efektivním zákrokem brankář Hladiš. Třetí gól nepřidal ani Sova, který zakončoval ve velmi výhodné pozici, ale svou střelu nasměroval nad břevno. Další gól tak i přes šance naši hráči nepřidali. A když Stýblo se svými spoluhráči vyřešili i tři nepříjemné závary před svou bránou tak bylo jasné, že body zůstanou ve Skašticích.

Skaštice – Nivnice 2:0 (1:0)

Branky: 40. Konečník, 49. Batík

Žluté karty: Motal – Velecký

Rozhodčí: Mikulášek – Michalec, Toman

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Motal, Janalík (K), Vymětal R. – Frýdl R., Sova (83. Zaoral), Glozyga (89. Vlkolenszki), Batík – Škrabana, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Nivnice:

Hladiš – Michalec (85. Chovanec), Ligas (K), Velecký, Jančář – Holboj, Kryl, Kostelník, Josefík, Máčalík – Ryšávka (76. Jurča)

Trenér: Miroslav Ondrůšek

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit