Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko porazilo Střílky, hattrick zaznamenal Vymětal
formats

Béčko porazilo Střílky, hattrick zaznamenal Vymětal

Publikované dne Pondělí,Listopad 4, 2019 podle v B-TÝM

V sobotu sehrálo své poslední podzimní utkání i  naše B mužstvo. Asi se inspirovalo svými spoluhráči z A týmu, protože porazilo Střílky také 5:3. V tomto posledním zápase v roce 2019 střelecky explodoval Radim Vymětal, který ve druhé půli dovršil hattrick. Zdárně mu sekundoval David Mynarčík, který zaznamenal dvě trefy.

V zápase na první branku dlouho nečekalo. Už ve 3. minutě si na první tyči naskočil na rohový kop Radim VYMĚTAL a přesnou hlavičkou poprvé skóroval. Skaštice poté převzaly hru pod svou kontrolu. Domácí hráči se snažili o svou typickou kombinační hru. Soupeř měl šikovné hráče v ofenzivě a zlobil díky rychlým přechodům do útoku. Akce se střídaly na obou koncích hřiště, ale brankáři žádnou těžší situaci řešit nemuseli. Hostům se podařilo vyrovnat po nenápadné akci jejich nejlepšího střelce. Domácí hráči nechali HUBRA dojít s míčem až k pokutovému území a hostující útočník tvrdou střelou srovnal stav. Ovšem domácí si své vedení rychle vzali zpět. Uličný viděl v náběhu VYMĚTALA  a ten v pádu šikovně posunul míč mimo dosah brankáře Střílek.  Na další branky se ale opět dlouho nečekalo. A byli to hostující mužstvo, které podruhé v zápase skórovalo. Domácí hráči nechali na zadní tyči zcela volného HANÁKA, který napálil míč přímo z voleje do brány. Skaštice byly aktivní hlavně po levé straně hřiště. A právě levý obránce Sedlák si naběhl za obranu a přesnou přihrávkou před bránu vybídl ke skórování MYNARČÍKA, který zřídil svému týmu opět vedení v zápase.

Domácí i v úvodu druhé půle pokračovali ve své dobré hře a podařilo se jim přidat další branky. MYNARČÍK  tečoval přesný centr mimo dosah hostujícího brankáře. A o chvíli později tentýž hráč předvedl krásný obstřel, který skončil na spojnici břevna a tyče. Balón ovšem pečlivě sledoval VYMĚTAL a pohotově ho doklepl do sítě. Domácí rázem vedli o tři branky. Ale hosté i nadále dokazovali, že hlavně v ofenzivě mají šikovné hráče a neustále zaměstnávali domácí obranu. Střílky si dokázaly v poslední 15minutovce vytvořit zajímavé možnosti, ale do gólového zakončení se jim podařila dotáhnout jen jedna, na jejímž konci byl přesně střílející HUBR. Na konci duelu svítil na ukazateli stav 5:3 a domácí mužstvo si tak připsalo šestou domácí výhru v sezóně. Naše B mužstvo získalo na podzim celkem 22 bodů a přezimuje na 5. pozici.

Skaštice „B“ – Střílky 5:3 (3:2)

Branky: 3., 21., 60. Vymětal R., 45., 50. Mynarčík – 19., 74. Hubr, 27. Hanák

Žluté karty: Frýdl M. – Elzner, Posolda, Hanák

Rozhodčí: Sucharski

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Bubla P. (65. Hyánek), Janalík (K), Icela (71. Navrátil), Sedlák – Vymětal R., Škrabana, Uličný, Mynarčík (60. Pitron) – Ježák (60. Rosecký), Frýdl M. (69. Židlík)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit