Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zakončil podzim důležitou výhrou
formats

Skaštice zakončil podzim důležitou výhrou

Publikované dne Pondělí,Listopad 4, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice na závěr podzimní části, po pěti zápasech bez vítězství, porazily Brumov. Hattrickem přispěl ke třem bodům Zdeněk Konečník, jehož tento střelecký koncert vyšvihl do čela tabulky střelců Divize sk. E.

Brumov má nejhorší ofenzivu v soutěži, ale tuto statistiku se snažili hostující hráči vylepšit hned od prvních minut. A taky se jim to brzy podařilo. Hostující záložník pronikl po levé straně a vybídl ke střele Bartozela, jehož pokus ještě brankář Večeřa vyrazil, ale na dorážku KŘIVÁNKA už byl krátký. Ale ani domácímu týmu není útočná hra cizí a brzy bylo vyrovnáno. Hostující obránce odvrátil nešťastně míč k dobíhajícímu KONEČNÍKOVI, pro kterého nebyl problém dostat míč do sítě. Poté se hrálo spíše bojovné utkání. Hra se odehrávala převážně ve středu pole a k vidění bylo hodně osobních soubojů. Domácím chybělo více klidu na kopačkách a tak se jim příliš nedařilo kombinovat. Ale přece jen se Skašticím podařilo rozjet kvalitní akci, po které se dostaly do vedení. Na pravé straně zafungovala spolupráce krajních hráčů Beneše s Bublou a druhý jmenovaný našel před bránou svou přihrávkou volného Frýdla, který prostřelil hostujícího brankáře. Ovšem domácí se s vedení neradovali příliš dlouho. Vyrovnání zařídil hostující kapitán JUŘICA, který si nechal balón skočit a pěknou střelou k tyči nedal šanci domácímu brankáři zasáhnout. Nerozhodný stav vydržel až do konce první půle.

Do druhé části hry vstoupili o něco aktivněji domácí hráči, kteří se chtěli s podzimní částí sezóny rozloučit před svými fanoušky vítězstvím. A brzy se v domácím táboře opět slavilo, ale radost Skašticím překazil pomezní rozhodčí, kterému neušlo ofsajdové postavení hlavičkujícího Konečníka. Ale o pár minut později už nic nebránilo k tomu, aby domácí opět vedli. Skaštice rozehrály nakrátko přímý kop, Sova našel přesně hlavu MENŠÍKA, který poslal míč do sítě. Domácí byli i dále při střelecké chuti a během 10 minut přidali další dvě branky. Obě obstaral Zdeněk Konečník. Nejdříve se ve vápně obtočil kolem obránce a pohotovou střelou překonal hostujícího brankáře. Svůj třetí gól v zápase se podařilo domácímu kanonýrovi vstřelit díky proměněné penaltě. Brumovu se podařilo ještě zkorigovat výsledek, když KŘIVÁNEK dotlačil do brány míč po rohovém kopu. Hosté si ještě nějaké zajímavé situace vytvořili, ale brankář Večeřa už žádnou střelu za svá záda nepustil. Skaštice tak svou první divizní půl sezónu zakončily výhrou a se ziskem 18 bodů přezimují na slušném 8. místě.

Skaštice – Brumov 5:3 (2:2)

Branky: 9., 59., 63 z pen. Konečník, 29. Frýdl R., 53. Menšík – 5., 78. Křivánek, 36. Juřica

Žluté karty: Menšík, Beneš, Bubla – Kocourek, Smolík, Mokřička, Juřica

Rozhodčí: Hudec – Kolář, Julínek

Delegát: Mudra

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Miklík, Batík L. (72. Sedlák) – Beneš (63. Vymětal R.), Frýdl R., Motal L. (42. Štěpják), Gojš (33. Menšík) – Sova (79. Mynarčík), Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit