Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko porazilo Těšnovice po penaltách
formats

Béčko porazilo Těšnovice po penaltách

Publikované dne Neděle,Červen 9, 2019 podle v B-TÝM

Skaštice B tentokrát přivítaly ve svém chropyňském azylu lídra Okresního přeboru celek Těšnovic. Oba týmy praktikují ofenzivní fotbal a ne jinak tomu bylo i v tomto duelu. Už v první půli viděli diváci 5 branek a další góly v penaltovém rozstřelu, který rozhodla až 14. série.

Atraktivní utkání začalo nadějnou příležitostí hostujícího mužstva, ale útočník Mrázek přehodil s brankářem i bránu. A tak se prosadili domácí. Frýdl vrátil přetažený centr před bránu, kde číhal osamocený JEŽÁK a pohodlně skóroval. Vedení Skašticím ale vydrželo jen 5 minut. Zaváhání domácí obrany potrestal PLUHAŘ. Úvodní gólovou dvacetiminutovku uzavřel Motal, který využil výhodu přímého kopu a střelou přes zeď poslal míč k tyči. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal a akce se střídaly na obou stranách. Ale nějaké vážnější šance nepřicházely. Až domácí hráči propadli ve středu pole, následně se vytvořila mezera v obraně, kterou využil k náběhu do ulice MRÁZEK a pod vybíhajícím brankářem vyrovnal. Ovšem ještě před koncem první půle si vzali domácí vedení zpět. Bubla pronikl po pravé straně, poslal před bránu střílenou přihrávku, která se odrazila až k dobíhajícímu JEŽÁKOVI a ten míč podruhé v zápase uklidil do brány.

Ve druhé půli drželi hosté častěji míč na svých kopačkách. Ale domácí hráči v defenzivě dobře a poctivě pracovali. Navýšit vedení mohl Bubla, ale jeho únik vyřešil skvělým zákrokem brankář Zavadil. Na druhé straně se v nadějné pozici ocitl Chalupa, ale jeho hlavička mířila těsně nad bránu. Těšnovicím se tak podařilo vyrovnat až díky proměněné penaltě, kterou si vzal na starost BARTŮŠEK a potřetí v utkání srovnal stav. Nerozhodný výsledek mohl těsně před konce změnit Petr Bubla, který byl faulován a byla nařízena penalta i na druhé straně. Ovšem sám postižený tuto výhodu nevyužil a svou střelu poslal mimo bránu. Zápas tak musely rozhodnout penalty. V těch nakonec bylo úspěšnější mužstvo Skaštic B.

Skaštice B – Těšnovice 4:3 pp (3:2)

Branky: 7., 44. Ježák, 20. Motal – 13. Pluhař, 39. Mrázek, 66. Bartůšek z pen.

Žluté karty: Brada, Motal, Icela – Mršťák, Bartůšek

Rozhodčí: Voříšek, Smolka

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla L., Motal, Icela, Menšík – Vlkolenszki (88. Stančík), Škrabana, Bubla P., Ježák – Frýdl M., Brada (61. Hyánek)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit