Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice se staly vítězem Krajského přeboru
formats

Skaštice se staly vítězem Krajského přeboru

Publikované dne Neděle,Červen 9, 2019 podle v A-TÝM

Tak jsme první no a cooo???? Tento oblíbený pokřik si naše A mužstvo mohlo opět po roce z plných plic zazpívat. V předposledním zápase sezóny porazily Skaštice celek Hluku a s předstihem si vybojovaly první místo v Krajském přeboru. Na nováčka soutěže je to slušný počin.

Skaštice vstupovaly do utkání s vědomím, že výhra jim může přinést cenný titul. A brzy se mohly dostat taky do vedení. Po krásné kombinační akci na jeden dotek postupoval sám na brankáře Gojš, ale zakončení nezvládl. Domácí to mohlo mrzet ještě více v 7. minutě. Hluk podnikl rychlý výpad do naší obrany a před brankářem Stýblem se zjevil zcela volný KUKLA, který  bez větších problémů skóroval. Ovšem vedení hostů netrvalo příliš dlouho. O obrat se postaral nejlepší střelec soutěže Zdeněk KONEČNÍK. Rozmezí od 12. do 25. minuty si rezervoval pro sebe. Během těchto málo minut totiž skaštický tahoun zkompletoval hattrick. První gól z přímého kopu, druhý z penalty a třetí vyšperkoval nádhernou střelou přímo do šibenice. Více branek se už diváci nedočkali. Ve druhé půli sice domácí hráči častěji drželi míč, ale nějaké větší příležitosti si už nevypracovali. Naopak se soustředili na poctivou defenzivu, aby se hosté nedostali na dostřel. to se domácím podařilo. Stejně jako celá sezóna, po které se můžou Skaštice podívat do Divize.

TJ Skaštice děkují za přízeň i všem divákům a fanouškům, kteří naše mužstvo po celou sezónu podporovali a našli si cestu i na náhradní stadion do Chropyně. Od dalšího ročníku se už naše mužstva vrátí zpět na zbrusu nový trávník do Skaštic. Jestli si diváci budou chodit dívat na divizní zápasy se ještě necháme překvapit.

Skaštice – Hluk 3:1 (3:1)

Branky: 12., 17 z pen, 25. Konečník – 7. Kukla

Žluté karty: Miroš, Hančík

Rozhodčí: Zicháček – Bartoň, Ševčík

Diváci: 170

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík T. (76. Menšík) – Sova (90. Frýdl M.), Batík L. (67. Frýdl R.), Zavadil, Gojš (85. Škrabana) – Mynarčík (63. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit