Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko předvedlo ve Střílkách mizerný výkon
formats

Béčko předvedlo ve Střílkách mizerný výkon

Publikované dne Pondělí,Duben 22, 2019 podle v B-TÝM

Výjezd do Střílek se našemu B týmu nepovedl. Výkon celého týmu byl velmi odlišný od toho, kterým dokázal v minulém kole obrat o body favorita ze Zdounek.

Už od začátku duelu bylo zřejmé, že naše mužstvo nebude čekat jednoduché utkání. Domácí hráči se prezentovali aktivitou a příkladnou bojovností. Naše mužstvo působilo ospalím dojmem. To způsobilo zbytečné chyby v rozehrávce. Také pohyb bez míče byl nedostatečný, i když prostor kombinovat na hrací ploše byl. Střílky spoléhaly převážně na dlouhé nákopy, kterými hledaly své útočníky. Spolupráce domácích útočníků poprvé zafungovala ve 31. minutě, kdy Hubr zklepl hlavou míč do běhu pro HOLUBA, který obstřelil brankáře Vymětala. Skaštice se po obdržené brance také dostaly před domácí bránu. Ale za zmínku stojí jen tvrdá střela Brady do rukou domácího brankáře. Jinak zakončení byly hodně nedůrazné a gólmanovi Střílek příliš starostí nenadělaly.

Snaha o vyrovnání a zlepšení výkonu Skaštic dostala ránu hned po deseti minutách druhé půle. Brankáři hostů proletěl míč pod tělem a domácí kanonýr HUBR moc jednodušších gólů ve své kariéře nevstřelil. Hned v zápětí ovšem vykřesal naději na lepší výsledek MENŠÍK, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Ale další nedůslednost a laxnost v obranných řadách hostů způsobila, že Střílky poměrně lehce odskočily opět na dvoubrankový náskok. O oba góly se postaral opět HUBR a během 10 minut tak zkompletoval hattrick. Hostujícím hráčům chyběla technická kvalita a tak se do šancí dostávali ztěžka. Nějaké náznaky měli až v závěrečných minutách hry. Ale ujala se až ta poslední akce, kdy ULIČNÝ uklidil do sítě centr z pravé strany.

Střílky – Skaštice „B“ 4:2 (1:0)

Branky: 31. Holub, 54., 58., 63. Hubr – 55. Menšík, 90. Uličný

Žluté karty: Pitron

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 130

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Menšík, Icela, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Uličný, Rosecký – Brada (76. Hyánek Jakub), Ježák (66. Motal)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit