Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si z Karlovic přivezly velikonoční nadílku v podobě tří bodů
formats

Skaštice si z Karlovic přivezly velikonoční nadílku v podobě tří bodů

Publikované dne Neděle,Duben 21, 2019 podle v A-TÝM

Na velikonoční bílou sobotu skončila Velkým Karlovicím domácí neporazitelnost v základní hrací době. Postaralo se o to naše mužstvo, které si v první půli vypracovalo rozhodující tříbrankový náskok. Nakonec konto domácích zatížili naši borci 5 brankami a dlouhá zpáteční cesta tak celé výpravě rychle utekla.

Už od prvních minut bylo zřejmé, že naše mužstvo bude čekat důrazné a velmi těžké utkání. Domácí tým dobře bránil a nepříjemným presinkem ve středu hřiště narušoval rozehrávku našeho mužstva. Z toho těžil hlavně domácí střelec Škrobák, který byl neustále připraven pláchnout hostující obraně. Jeho první únik ještě vyřešil brankář Večeřa, ale na další akci domácího střelce už nestačil a ŠKROBÁK tak poslal Karlovice do vedení. Inkasovaná branka však zdravě nabudila Skaštice. Hráči zrychlili a zpřesnili svou kombinaci a začali svého soupeře přehrávat. Vyrovnání brzy zařídil KONEČNÍK, který se prosadil tečovanou střelou z přímého kopu a spustil tak gólovou lavinu svého týmu. Už o tři minuty později se do vzduchu zavěsil GOJŠ a na jeho hlavičku domácí brankář nedosáhl. Karlovice byly inkasovanými brankami zaskočeny a toho i nadále využívali hosté. KONEČNÍK si naběhl mezi domácí obránce a střelou kolem vybíhajícího brankáře podruhé skóroval. Poté byl v akci opět hostující útočník, který se dostal za záda domácího kapitána a opět se řítil na gólmana. Stoper Karlovic však hostujícího útočníka podrazil a znemožnil mu tak další postup. Píšťalka rozhodčího však zůstala nepochopitelně němá. Zdeněk KONEČNÍK si však cestu ke třetí brance a tudíž ke svému hattricku našel. Po závaru před domácí bránou si našel odražený míč a po kličce gólmanovi ukončil střelou do sítě první půli.

Do druhé půle ale nenastoupilo žádné odevzdané mužstvo. Naopak domácí zvýšili svou aktivitu a přispěla k tomu i korigující branka, kterou opět obstaral ŠKROBÁK. Domácí vycítili šanci a snažili se zápas ještě více zdramatizovat. Ovšem Skaštice si nadějný náskok nechtěly nechat vzít. Postupem času domácí svou hru více zjednodušili. Dlouhými nákopy a standardkami zatápěli hostující obraně. Třetí gól Karlovic padl z přímého kopu. ONDŘEJKA obstřelil zeď a na jeho střelu brankář Večeřa nedosáhl. O chvíli později však hostující brankář svůj tým podržel, když tygřím skokem vytěsnil hlavičku Kučery. Konečné rozhodnutí atraktivního duelu přišlo po technické střele SOVY, která zapadla přesně k tyči. Skaštice tak na horké valašské půdě zvítězily a i nadále se drží na čele soutěže.

Velké Karlovice – Skaštice 3:5 (1:4)

Branky: 22., 50. Škrobák, 77. Ondřejka - 29., 44., 45. Konečník, 32. Gojš, 89. Sova

Žluté karty: Kučera – Motal, Zavadil

Rozhodčí: SCHNÜRMACHERKotačka, Zpěvák

Diváci: 230

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal, Janalík (K), Batík L. – Vymětal R. (73. Ančinec), Zavadil, Frýdl R., Gojš, Sova – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit