Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko rozhodlo o své výhře už v první půli
formats

Béčko rozhodlo o své výhře už v první půli

Publikované dne Neděle,Říjen 21, 2018 podle v B-TÝM

Naši hráči B týmu nepřipustili žádné překvapení a duel s posledním mužstvem tabulky s přehledem zvládli. Rozhodující náskok si vypracovali už v prvním poločase. Ve druhé části se už žádná z nadějných akcí neujala.

Zápas začal nezaviněnou srážkou dvou hráčů, kdy hlava domácího Frýdla byla tvrdší než hlava hostujícího Vaculíka. Ten musel už po 5 minutách hry střídat. Domácí útočník se ze srážky rychle otřepal. Po nepříjemné střele Menšíka nedokázal brankář Chvalčova míč udržet a ten vrátil do sítě chytrým lobem právě FRÝDL. Ovšem soupeř si o pár minut později vytvořil velkou příležitost na vyrovnání Domácí ztratili míč ve středu pole. Hosté následně podnikli rychlý výpad do jejich otevřené obrany. Po pěkné kombinaci čekala na útočníka Chvalčova odkrytá brána. Tomu ale míč uskočil a skončil v zámezí. Tohle varování domácím hráčům stačilo a opět převzali aktivitu v utkání. Při chuti byl hlavně pravý obránce Bubla, který posílal svým spoluhráčům nadýchané centry. Jeden takový přistál na hlavě Frýdla, ten ovšem hlavičkoval jen do brankáře a vyražený míč poslal do tyče. Jeho spoluhráč z útoku ULIČNÝ už byl úspěšnější. Naběhl si na zadní tyč a střelou do protipohybu gólmana skóroval. Třetí gól padl v závěru poločasu. Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti šestnáctky. Míč si postavil nestárnoucí Petr BUBLA a střelou přes zeď dal svou první branku v sezóně.

Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Skaštice tvořily hru a příliš toho soupeři nedovolily. Naopak si sami vypracovaly další zajímavé možnosti. Po přihrávce Frýdla postupoval sám na brankáře Icela, ale nedokázal zkrotit míč a zakončení promeškal. Střelu Hyánka zneškodnil hostující brankář a pokus Frýdla o přehození brankáře skončil mimo bránu. Poslední velkou šanci na zvýšení vedení měl střídající Vymětal, který postupoval sám na bránu, ale na gólmana Chvalčova nevyzrál. Skaštice tak dokázaly bodovat popáté za sebou a posunuly se do středu tabulky.

Skaštice „B“ – Chvalčov 3:0 (3:0)

Branky: 8. Frýdl M., 34. Uličný, 45. Bubla P.

Žluté karty: Rosecký

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 50

Sestava Skaštic „B“:

Rotrekl – Bubla P. (71. Brada), Janalík, Navrátil, Pitron (66. Rosecký) – Vlkolenszki (66. Hyánek), Icela (K), Škrabana, Menšík – Frýdl M. (71. Vymětal L.), Uličný

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit