Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si s chutí proti Boršicím zastřílely
formats

Skaštice si s chutí proti Boršicím zastřílely

Publikované dne Neděle,Říjen 21, 2018 podle v A-TÝM

Jednoznačným výsledkem skončil duel prvního týmu s posledním. Domácí Skaštice svého soupeře jasně přehrály a zvítězily výrazným rozdílem. Kromě pětigólového Konečníka se blýskl ještě střídající Ježák, který za necelých 20 minut svého pobytu na hřišti stihl dát dvě branky a na jednu přihrát.

Domácí svou roli favorita utkání začali potvrzovat hned od prvních minut. Nejdříve se zastřelovali Frýdl s Konečníkem. Nejlepší střelec soutěže si v tomto zápase otevřel střelecký účet v 10. minutě. Důležitou první branku obstarala netradičně jeho pravačka. Druhou branku už domácí útočník obstaral svým typickým způsobem. Jeho levačka vyslala tvrdou střelu, na kterou nedokázal hostující brankář zareagovat. Hráči Boršic se sice snažili o nějakou kombinaci, ale k vážnějšímu ohrožení domácí brány se nedostali. Domácí předvedli krásnou rychlou akci po pravé straně na jejíž konci stál zakončující ANČINEC a bylo to o tři branky. Boršicím nevycházely ani standardní situace. Naopak Skaštice využily otevřenější obrany hostů k rychlému brejku. Míč se dostal na pravou stranu k Sovovi, který na zadní tyči našel volného KONEČNÍKA a ten pro změnu hlavou rozvlnit síť.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Hostům se sice podařila pěkná akce, kterou dohráli až do brankového zakončení. Koncovka vyšla na KRSIČKU, který míč doklepl do poloprázdné brány. Ale domácí žádné zdramatizování nedopustili. I nadále hráli rychlý fotbal, dařila se jim kombinace a přišly i další branky. MYNARČÍK si naběhl do šestnáctky a sám před brankářem nezaváhal. Poté domácí trenér vyslal na hřiště čerstvé hráče a ti rychle chytili tempo utkání. Další dva góly v hostující bráně padly po pěkných střelách ze střední vzdálenosti. V poslední desetiminutovce byl v hlavní roli střídající Ježák. Nejdříve spálil tutovku, když z malého vápna vysoko přestřelil bránu. V další šanci si ale počínal precizněji. Vyraženou střelu hostujícím brankářem nekompromisně vrátil do sítě. A v poslední minutě si JEŽÁK přehodil obránce a levačkou zamířil přesně k tyči. Boršice tak utrpěly vysokou porážku. Ale hostující hráči si za svou ochotu hrát a bojovat až do konce utkání čestný brankový úspěch zasloužili.

Skaštice – Boršice 10:1 (4:0)

Branky: 10., 14., 40., 67., 86. Konečník, 88., 90. Ježák, 22. Ančinec, 60. Mynarčík, 80. Zavadil – 49. Krsička

Žluté karty: Filipský, Březina, Ohnutek

Rozhodčí: Gloser – Bernatík, Zelený

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L. (64. Škrabana), Glozyga, Motal, Batík L. – Sova (K)(73. Ježák), Frýdl R., Zavadil, Mynarčík (78. Bubla P.) – Ančinec (67. Frýdl M.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit