Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko schytalo pořádný debakl
formats

Béčko schytalo pořádný debakl

Publikované dne Úterý,Únor 27, 2018 podle v B-TÝM

Pořádný debakl utržilo naše B mužstvo. To v prvním přípravném utkání nestačilo na celek Těšnovic a prohrálo vysokým rozdílem. V prvním poločase byl průběh hry docela vyrovnaný. Obě mužstva si vypracovala zajímavé možnosti ke skórování. V těšnovickém dresu zlobil naše obránce převážně rychlonohý Mršťák, který se ocitl v prvních dvou šancích. Ovšem brankář Vymětal své mužstvo podržel. Na druhé straně se sám před brankářem Těšnovic ocitl Gahura, ale nedokázal ho překonat. Podobně dopadl i Vlkolenszki po přesném pasu Škrabany. Otevřít skóre se nepodařilo  ani staronovému hráči v dresu Těšnovic Bartůškovi. Stav utkání se poprvé měnil až v poslední minutě první půle. Chybu skaštických hráčů při rozehrávce dokázal potrestat útočník Těšnovic.

Druhou půli už jednoznačně ovládly Těšnovice. Hned v úvodu druhé půle se jim podařilo přidat druhou branku. V dalším průběhu hry si soupeř počkal na nevynucené chyby našich hráčů a podnikal průniky do otevřené obrany. Brankář Vymětal tak musel čelit několika samostatným nájezdům, ve kterých byli úspěšnější útočící hráči. V poslední třetině utkání už naši hráči nedokázali rozjetému soupeři vzdorovat. Chyběl větší pohyb bez míče a i důraz v osobních soubojích. Ve druhé půli Skaštice svou naivní hrou nemohly soupeři vzdorovat.

Napravit své nepovedené vystoupení se budou snažit naši hráči už tuto neděli proti celku Kovalovic (Kojetín B).

Těšnovice – Skaštice „B“ 9:0 (1:0)

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Navrátil, Sedlák, Icela – Bubla P., Kvasnička, Frýdl R., Škrabana – Gahura, Uličný

Střídali: Rosecký, Brada

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit