Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko se rozloučilo s podzimem vysokým vítězstvím
formats

Béčko se rozloučilo s podzimem vysokým vítězstvím

Publikované dne Sobota,Listopad 11, 2017 podle v B-TÝM

Tak už i „B“ mužstvo ukončilo podzimní část. V dohrávaném utkání 13. kola OP si naši hráči poradili s týmem Lubné. Padlo celkem 9 pěkných branek. Béčko Skaštic má po podzimu na kontě 22 bodů.

Poslední podzimní duel byl velmi ofenzivní. První branka v zápase padla v 7. minutě. Nedorozumění mezi hostujícím stoperem a brankářem využil napadající RUMAN  a pohodlně dopravil míč do prázdné brány. Poté se hrálo hlavně ve středu pole. K vidění byly jen nepřesné střelecké pokusy Konečníka. Domácí hráčům se dařil i rychlý přechod do útoku, ovšem chyběla tomu lepší finální přihrávka. Domácí gólman Vymětal zneškodnil nepříjemnou střelu hostujícího útočníka. Skaštice se dostaly do dvoubrankového vedení po rohovém kopu, na který si naskočil Pepa VLKOLENSZKI a tvrdou hlavičkou rozvlnil síť. Třetí branka padla po pěkné individuální akci Ježáka, který vlétl do šestnáctky, vyhnul se třem protihráčům a před vybíhajícím brankářem stačil postrčit míč na kopačku Martina PITRONA.

Ve druhé půli se Lubná snažila zápas zdramatizovat. Hostující hráči měli snahu hrát, ale domácí obrana pracovala spolehlivě. V útoku zase přidali hráči Skaštic potřebnou efektivitu v zakončení. Škrabana našel svým centrem na zadní tyči volného KVASNIČKU, který placírkou poslal míč přesně k tyči. Za dalších 5 minut se v domácím táboře radovalo opět. SOVA si navedl míč na střed hřiště a na jeho technickou střelu se hostující brankář Marák natahoval marně. V 70. minutě padla poslední branka Skaštic v tomto roce. A byla to fotbalová lahůdka. Stanislav ŠKRABANA zakroutil svůj přímý kop přímo do šibenice a bylo to 6:0. V posledních 20 minutách hry už koncentrace domácích hráčů opadla a jejich hra už nebyla tak důsledná. A soupeř toho dokázal hned využít. Nejprve se dalekonosnou střelou prosadil Radim HAVLÍK. A o minutu později po zmatcích před domácí bránou mířil přesně SLÁDEČEK. Třetí branku Lubné přidal SCHOLZ, který využil rychlý brejk a přehodil brankáře Vymětala. Více už ale Skaštice svému soupeři nedovolily a po zásluze braly všechny tři body.

Skaštice „B“ – Lubná 6:3 (3:0)

Branky: 7. Ruman, 29. Vlkolenszki, 41. Pitron, 54. Kvasnička, 59. Sova, 70. Škrabana – 73. Havlík R., 74. Sládeček, 80. Scholz

Žluté karty: Havlík R.

Rozhodčí: Vychodil, Caletka, Trampota

Diváci: 80

Sestava Skaštice B:

Vymětal L. – Bubla P., Vymětal R., Konečník, Pitron – Vlkolenszki, Kvasnička (K)(72. Brada), Škrabana, Rosecký – Ježák (46. Sova), Ruman (62. Zaoral)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit