Home OSTATNÍ Zimní pauzu vyplní sestavení TOP 11

Zimní pauzu vyplní sestavení TOP 11

Publikované dne Pondělí,Listopad 27, 2017 podle v OSTATNÍ

Number_11

Zimní pauza nám už začala a mistrovské zápasy se rozjedou opět až na konci března 2018. Dlouhou zimní přestávku si tedy vyplníme sestavením TOP 11 od našich hráčů, trenérů a členů klubu. Smyslem je sestavit svou nejlepší fotbalovou 11 podle své představy. Na výběr je ze všech světových současných i bývalých hvězd tak i z fotbalistů hrajících na okresní nebo krajské úrovni. Záleží jen na každém jedinci, koho do své jedenáctky snů zařadí a jaké herní rozestavení si zvolí (4-4-2, 3-4-3 atd.) Ke každému hráči by se mělo napsat 1-2 věty proč byl do sestavy vybrán. Každý tým samozřejmě potřebuje i svého kouče. Bude určitě zajímavé sledovat  jak bude vypadat TOP 11 velkého fanouška Barcelony Michala Janalíka a naopak Martina Ančince, jehož vyvolenou barvou je bílá Realu Madrid. A co třeba sestava našeho nejzkušenějšího hráče „A“ mužstva Jirky Stýbla? Nebo jedenáctka příznivce Arsenalu Londýn Lukáše Bubly? Nechejte se překvapit a i přes zimní přestávku sledujte náš web. Jako první sestavil svou TOP 11 střelec tří podzimních branek a zástupce kapitán „A“ týmu ANTONÍN SOVA.