Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic derby zvládlo, rozhodl Škrabana
formats

Béčko Skaštic derby zvládlo, rozhodl Škrabana

Publikované dne Neděle,Říjen 7, 2018 podle v B-TÝM

Důležité 3 body získalo naše B mužstvo v prestižním souboji se sousedním týmem z Břestu. Cestu za vítězstvím si naši hráči zkomplikovali, když soupeři nabídli dvě branky. Ovšem utkání se jim podařilo otočit a díky brance z konce zápasu derby zvládli.

Domácím hráčům se úvod utkání nepovedl. Soupeř byl mírně aktivnější a z první vážnější akce šel do vedení. Bubla byl obrán o míč a rychlou akci Břestu zakončil přesnou střelou ŠTAUBER. Domácím chvíli trvalo něž chytili tempo utkání. Postupně ale začali i domácí hráči zaměstnávat hostujícího brankáře. V 18. minutě se Skaštice dočkaly vyrovnání. NAVRÁTIL využil svého důrazu před bránou a skóroval. Domácí chtěli otočit výsledek na svou stranu. Největší příležitost měl na hlavě Radim Vymětal, ale svou hlavičku nenasměroval mezi tři tyče. Za hosty většinu útočných akcí táhl aktivní Bejdák. Ale ani on a ani nikdo z jeho spoluhráčů neskóroval. To za hosty provedli sami domácí hráči. Špatná komunikace v domácí defenzivě měla za následek druhý gól v síti Skaštic.

Ve druhé půli se domácím poměrně brzy podařilo srovnat stav. Frýdl se v šestnáctce zbavil obránce, který ho ovšem fauloval a byl nařízen pokutový kop. Exekuci si vzal na starost ULIČNÝ a bezpečně proměnil. V dalším průběhu se hrálo převážně na hostující půli hřiště. Domácí mužstvo chtělo výsledek otočit a dostat se do vedení. Blízko třetí brance byl Glozyga, ale jeho přímý kop vytáhl z šibenice brankář Břestu. Po pěkné přihrávce Vlkolenszkého se ocitl ve výhodné palebné pozici Icela, ale jeho střele chyběla razance a gólman Břestu opět dobře zasáhl. A tak mohli udeřit hosté. Po chybě Skaštic ve středu pole postupoval sám na brankáře Bejdák, ale gólman Vymětal předvedl výtečný zákrok a míč za svá záda nepustil. Rozhodující moment utkání přišel v 87. minutě. ŠKRABANA si narazil míč s Radimem Vymětalem a ocitl se sám před brankářem. Svou střelu nasměroval přesně k tyči a domácí vedli. V úplném závěru už hráči Břestu nenašli dost sil na srovnání a Skaštice tak získaly 3 body.

Skaštice „B“ – Břest 3:2 (1:2)

Branky: 18. Navrátil, 53. Uličný z pen., 87. Škrabana – 4. Štauber, 45. vlastní

Žluté karty: Navrátil, Škrabana – Daněk, Šálek, Trlica, Bejdák

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 160

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Vymětal R., Navrátil, Pitron (61. Glozyga) – Vlkolenszki (80. Hyánek Jakub), Icela (80. Motal T.), Škrabana, Rosecký (65. Hyánek Jan) – Uličný, Frýdl M. (73. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit