Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily Luhačovice a vyhouply se na čelo Krajského přeboru
formats

Skaštice porazily Luhačovice a vyhouply se na čelo Krajského přeboru

Publikované dne Neděle,Říjen 7, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice šlágr kola zvládly a udržely si domácí neporazitelnost. Bonusem k jasné výhře je i posun na čelo tabulky, kde se budou Skaštice vyhřívat minimálně do dalšího kola.

Početná divácká kulisa byla zvědavá na atraktivní duel dvou týmů z vrchu tabulky. Ovšem utkání si vzali do své režie domácí hráči. Skaštice hned od úvodu pokračovaly ve svých vydařených výkonech z předešlých kol. První branka v zápase padla už v 8. minutě. Sova poslal před hostující bránu krásný centr, na který si naskočil GOJŠ a tvrdou hlavičkou poslal svůj tým do vedení. Na vedoucí branku se snažili hosté reagovat, ale domácí hráči hráli velmi pozorně a svého soupeře do vážnějších situací nepouštěli. Naopak navýšit vedení mohl Konečník, ale jeho volej skončil v ochranné síti. Domácí sniper si gólovou radost užil o pár chvil později a opět to byla výstavní trefa. Jeho střela z přímého kopu skončila v pravé šibenici hostující brány.

I ve druhé půli se hrál rychlý kombinační fotbal. Větší kvalita ale byla na domácí straně. Hráči Skaštic si zodpovědně plnili své úkoly a po hodině hry přidali třetí branku. Gojš unikl po levé straně a jeho přihrávka před bránu našla zcela volného FRÝDLA, který míč uklidil do sítě. I v dalším průběhu hry to byli hlavně domácí hráči, kteří divákům předváděli vydařené útočné akce. Průnik Zavadila musel zastavit svým zákrokem až brankář Kořenek. Po krásném centru Bubly hlavičkoval do protipohybu brankáře Mynarčík, ale míč těsně minul bránu. Čtvrtou branku obstarala střídající dvojice hráčů. Škrabana vyslal přesnou přihrávku na rozběhnutého VYMĚTALA, který se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Skaštice tak porazily jednoho z favoritů Krajského přeboru a navíc mu nedovolily ani skórovat. Brankář Večeřa udržel své druhé čisté konto v sezóně.

Skaštice – Luhačovice 4:0 (2:0)

Branky: 8. Gojš, 29. Konečník, 60. Frýdl, 90. Vymětal R.

Žluté karty: Kořenek Jan

Rozhodčí: Ševčík – Bartoň, Zelený

Diváci: 200

Sestava Skaštic: 

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Motal, Menšík – Sova (K)(80. Vymětal), Batík L., Zavadil (75. Mynarčík), Gojš (85. Škrabana) – Ančinec (54. Frýdl), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit