Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost po špatném výkonu podlehl Mrlínku
formats

Dorost po špatném výkonu podlehl Mrlínku

Publikované dne Neděle,Říjen 7, 2018 podle v Dorost

Velmi nevydařený zápas mají za sebou naši dorostenci. Po špatném výkonu podlehli vysokým rozdílem Mrlínku.

Hned od úvodu naši hráči nechytili tempo utkání. Soupeř byl rychlejší, dravější a byla na něm vidět větší chuť do fotbalu. Naši hráči působili ospalým dojmem a k nějakému ohrožení soupeřovi brány se dostali až ke konci první půli. To už si ale Mrlínek vypracoval pohodlný pětigólový náskok. Po poločasové domluvě chtěli domácí hráči svůj výkon z první půle napravit. Ovšem do rozjetého vlaku se naskakuje těžko. Díky brance Nováka sice přišlo malé oživení domácí hry, ale soupeř opět po hrubých chybách domácích odskočil na vyšší rozdíl. Konečný výsledek už jen dvěma góly zkorigoval Dominik Oračko.

Skaštice – Mrlínek 3:10 (0:5)

Branky: Oračko D. 2, Novák – Ovčáčík 4, Hurt 2, Béna, Nenutil, Zemánek, Baďuřík

Bez karet

Rozhodčí: Kouřil

Diváci: 20

Sestava Skaštic:

Zapletal – Čerenoch, Němčík, Bureš, Hyánek, Soukup, Oračko K., Novák, Chupík (K), Makový, Gabor, Hrabal, Růžička, Oračko D., Trampota

Trenéři: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit