Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko těsně prohrálo s rezervou Kvasic
formats

Béčko těsně prohrálo s rezervou Kvasic

Publikované dne Neděle,Říjen 13, 2019 podle v B-TÝM

Naše „B“ mužstvo nedokázalo navázat na předešlé utkání proti Břestu. Ovšem jen výsledkově. Herní převaha byla i v tomto duelu na naší straně. Hlavně v první půli si naši hráči dokázali vypracovat brankové příležitosti, které ovšem nedokázali dotáhnout do zdárného konce. Jako první zahrozil průnikem kolem postraní lajny Ježák a jeho překvapivá střela skončila na břevně. Horní tyč pomohla i hostům. To když se obránce snažil odvrátit centr, míč se mu svezl a namířil si to do břevna Vymětalovi brány. Skaštice spoléhaly na svou kombinační hru a dokázaly si vypracovat další šanci. Beneš prošel po levé straně a před bránou našel volného Uličného. Jeho pokus dokázal domácí brankář vyrazit, ovšem jen zpět k Benešovi, jehož střela se odrazila od tyče znova před bránu a další dorážka šla mimo bránu. Neujalo se ani zakončení Uličného a křižná střela Roseckého.

Ve druhé půli se už hra více vyrovnala. A hosté brzy mohli litovat promarněných příležitostí z první půle. JANOŠTÍK využil trochu více volnosti v šestnáctce a přesnou střelou k tyči otevřel brankový účet utkání. Skaštice prahly po vyrovnání a povedlo se jim to v 73. minutě. Beneš našel přesným centrem hlavu nabíhajícího JEŽÁKA  a ten poslal míč do protipohybu brankáře Kvasic. Rozhodnout se nakonec podařilo domácím. Po sérii odrazů se míč dostal znova k JANOŠTÍKOVI, který se protlačil přes posledního obránce a následně obešel brankáře Vymětala. Na vyrovnání už Skašticím nezbývalo moc času a podruhé v zápase se jim to už nepovedlo. Domácí si konec utkání pohlídali a připsali si těsné vítězství.

Kvasice „B“ – Skaštice „B“ 2:1 (0:0)

Branky: 53., 85. Janoštík – 73. Ježák

Žluté karty: Zapletal, Foltýn, Janoštík

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Janalík, Motal T., Beneš – Hyánek (60. Pitron), Škrabana, Icela, Rosecký (60. Vymětal R.) – Uličný (74. Motal L.), Ježák

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit