Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice po špatném výkonu prohrály v Přerově
formats

Skaštice po špatném výkonu prohrály v Přerově

Publikované dne Neděle,Říjen 13, 2019 podle v A-TÝM

Ani v pátém venkovním zápase se našemu A týmu nepodařilo zvítězit. Tentokrát ovšem naše mužstvo hlavně v první půli předvedlo velmi slabý výkon. Domácí se poměrně snadno dostali do dvoubrankového vedení, které jim i přes snížení našeho mužstva stačilo na výhru.

První poločas se Skašticím vůbec nepovedl. Ospalý a nevýrazný výkon způsobil, že to byl nejhorší poločas našeho mužstva v probíhající sezóně. Soupeř z Přerova se ani moc nenadřel a dostal se poměrně lacino do vedení. Nejdříve se domácí útočník snažil proniknout mezi dvěma hostujícími obránci. Byl však faulován a byla nařízena penalta. Tu bezpečně proměnil domácí kapitán VÁCLAVÍČEK. Skaštice inkasovaná  branka neprobudila. Naopak dále dělaly chyby v rozehrávce a jejich kombinace byla pomalá  a hlavně nepřesná. A když se k tomu přidala nedůrazná hra, byla z toho druhá branka v síti brankáře Stýbla. BLAŽKOVSKÝ si naběhl za hostující obránce a prostřelil gólmana Skaštic. Až druhá inkasovaná branka donutila hosty trochu zvýšit aktivitu a s ní přišly i šance na vyrovnání. Konečník pálil tvrdě, ale jen do rukou domácího brankáře. Snížení měl na kopačce opět hostující útočník, ale svůj samostatný nájezd zakončil střelou, která mířila těsně mimo bránu. Lépe se nevedlo ani jeho spoluhráči Gojšovi. Skaštický záložník opět postupoval sám na domácího brankáře, ale ten svůj tým poprvé v zápase podržel výtečným zákrokem a jak se později ukázalo, nebyl to jediný důležitý zásah domácího gólmana.

Ve druhé půli se hrálo převážně jen na jednu bránu a to tu domácí. Hráči Přerova se zatáhli a bránili své vedení. Naopak Skaštice nechtěly odjet z Přerova s prázdnou a snažily se co nejdříve vsítit kontaktní branku. Ovšem finální fáze jejich akcí se jim nevedla. Naděje přišla až se střídajícím MENŠÍKEM, který svůj první divizní start okořenil brankou a vykřesal tak naději pro svůj tým. Hosté i nadále útočili, ale naráželi na domácí obranu a hlavně na domácího brankáře. Po centru Menšíka hlavičkoval do poloprázdné brány Sova a většina diváků už viděla míč v bráně. Ale domácí brankář předvedl házenkářský zákrok, kterým zabránil  v cestě míče do brány. Skaštice bojovaly o vyrovnání až do závěrečných minut. Domácí se už soustředili jen na defenzivu a kouskování hry. Ale v závěru měli hosté ještě jednu velkou šanci. Před domácím brankářem se sám zjevil střídající Beneš, snažil se míč posunout kolem něj, ale gólman Přerov vytasil další skvělý reflexivní zákrok a svému týmu tak doslova vychytal tři body. Skaštice tak doplatily na bídnou první půli a z Přerova se vracely bez bodů.

Přerov – Skaštice 2:1 (2:0)

Branky: 12. Václavíček z pen., 22. Blažkovský – 63. Menšík

Žluté karty: Blažkovský – Motal L., Sova

Rozhodčí: Hovorka – Nejezchleb, Zavřel

Diváci: 230

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Motal T. (35. Sova), Miklík, Sedlák (85. Beneš) – Vymětal R. (60. Menšík), Štěpják, Frýdl R., Motal L., Gojš (75. Batík L.) – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit