Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v derby prohrálo s Břestem
formats

Béčko v derby prohrálo s Břestem

Publikované dne Pondělí,Říjen 16, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání trenéra domácích Antonína Sovy:

Už několikátý zápas s Břestem po sobě měl stejný průběh jako přes kopírák. My hrajeme, máme více šancí, ale body bere Břest. Dnes hosté vytěžili z minima absolutní maximum. Dvě střely na bránu, dva góly, urputná defenzíva a my odcházíme naprázdno. Dnes našemu celému týmu nejde ani nic vytknou, až na proměňování šancí. Jejich neproměňování je ale v konečném důsledku důvod našeho neúspěchu. Naše převaha byla až drtící, ale houževnatého soupeře s devíti obránci se nám nepodařilo gólově pokořit. Fotbal se ale hraje na góly a ty dnes hosté dali o jeden víc a proto odcházeli ze zápasu vítězně.

Skaštice „B“ – Břest 1:2 (0:2)

Branky: 89. Štěpják – 28. Šálek M., 32. Šálek J.

Žluté karty: Sova – Horák, Karamon, Šturza (na lavičce), Šoustek (na lavičce)

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 170

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Vymětal R., Štěpják, Rosecký (46. Novák) – Zůvala, Pospíšil, Sova, Židlík (71. Růžička) – Zaoral, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit