Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice otočily důležitý zápas s Kostelcem na Hané
formats

Skaštice otočily důležitý zápas s Kostelcem na Hané

Publikované dne Pondělí,Říjen 16, 2023 podle v A-TÝM

Po třech utkáních bez získaného bodu už potřebovalo naše mužstvo zase naplno bodovat. Zápas s nováčkem z Kostelce se pro naše barvy nevyvíjel dobře, ale ještě v první půli vyrovnal mladíček Kvasnička a ve druhém poločase rozhodl o domácí výhře kapitán Konečník.

Domácí mužstvo si bylo vědomo důležitosti utkání. Aktivita u domácích hráčů byla patrná už od úvodního hvizdu rozhodčího. Svého soupeře domácí přehrávali hlavně v záložní řadě. Ovšem domácí hráči byli i dost nepřesní a díky tomu nedohráli některé nadějné akce do lepšího zakončení. I tak ale Skaštice mohly jít do vedení. Konečník postupoval dvakrát sám na hostujícího brankáře. Nejprve jeho střela šla těsně mimo bránu a poté zkoušel brankáře přelobovat. Ten však jeho úmysl přečetl a míč ukryl ve svých rukavicích. A tak udeřilo na druhé straně. Hosté měli urostlé hráče a spoléhali hlavně na dlouhé míče, které mířily na jejich útočníky a standardní situace. Díky nedůrazu domácích hráčů a pohotovosti fotbalisty Kostelce v zakončení se dostali hosté do vedení. Postupem se více na kopačky domácích hráčů vkládala nervozita. Tu ovšem utnul KVASNIČKA, který si na zadní tyči počíhal na povedený centr Sedláka.

Ve druhé půli se pokračovalo v podobném scénáři hry. Hosté spoléhali hlavně na brejky a nebezpečné standardní situace. Největší příležitost Kostelce zahodil kapitán Preisler, který postupoval zleva sám na brankáře, ale jeho přízemní střela šla mimo bránu. Pak už hrozily hlavně Skaštice. Glozygova hlavička skončila na břevně. Konečníkův přímý kop zase zneškodnil brankář Kostelce. Domácí kapitán si spravil chuť v 70. minutě. Na hranici šestnáctky si počkal na odražený balón a střelou pod břevno dostal svůj tým do vedení. Definitivní konec snahy hostí o vyrovnání přišel po souhře Motala s Konečníkem, kdy druhý jmenovaný bombou z voleje rozhodl o výhře Skaštic.

Skaštice – Kostelec na Hané 3:1 (1:1)

Branky: 36. Kvasnička, 70.,82. Konečník – 19. Ondroušek

Žluté karty: Motal L., Štěpják – Preisler, Pavlíček

Rozhodčí: Mitura – Krupa, Burgr

Delegát: Piňos

Diváci: 205

Sestava Skaštic:

Benedikt – Beneš, Glozyga, Motal T., Sedlák – Zavadil (74. Pospíšil), Frýdl, Motal L. (86. Štěpják), Kvasnička – Gojš (80. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit