Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v dešti nestačilo na Těšnovice
formats

Béčko v dešti nestačilo na Těšnovice

Publikované dne Neděle,Září 17, 2017 podle v B-TÝM

Hráči B mužstva prohráli druhý zápas po sobě. Tentokrát se jim nepovedl hlavní první poločas, ve kterém čtyřikrát inkasovali.

Utkání se hrálo za stálého vydatného deště, ale na to kolik vody spadlo byla travnatá plocha ve slušném stavu. Domácí hráči měli docela povedený vstup do utkání. Před bránu hostů přilétly tři dobré centry ovšem do vážnějšího zakončení se domácí hráči nedostali. V dalším průběhu hry ale byli daleko nebezpečnější hráči Těšnovic. Ve hře Skaštic bylo velmi moc nepřesností a ztrát. Hosté měli na mokrém terénu lepší pohyb a byla na nich vidět větší touha se porvat o vítězství. Svou aktivitu vyjádřili i gólově. Po chybě domácích ve středu pole se krásnou střelou do šibenice prosadil SVAČINA. Domácí měli potíže v kombinaci a jejich akce končily dříve než se dostaly k soupeřově bráně. A tak po náhodné teči MALÁTA se mohli opět radovat Těšnovice. O chvíli později přišla další pohroma pro domácí. Brankáři Vymětalovi vypadl míč z rukou a důrazný Dominik MALÁT přidal lehce další branku. A to ještě nebylo vše. V poslední minutě první půle vyšla hostům pěkná akce na jejichž konci byl úspěšný Jiří MALÁT.

Druhá půle začala nefotbalou situací, kdy bylo k vidění hodně strkanců a v akci byly hlavně ruce. Rozhodčí Hušek to vyřešil, asi překvapivě, červenou kartou pro hostujícího hráče Maláta. Ovšem výhoda jednoho hráče v poli nebyla ve hře znát. Těšnovice i nadále hýřily aktivitou zatímco hra domácích byla i nadále pomalá a nepřesná. Snaha se hráčům Skaštic upřít nedala, ale kvalita v tomto utkání prostě scházela. Až v 88. minutě se domácím povedla jedna z mála akcí, kde Ruman uviděl v náběhu ULIČNÉHO, který sám před brankářem nezaváhal. Hosté byli v tomto duelu lepším mužstvem a odvezli si tři body.

 

Skaštice „B“- Těšnovice 1:4 (0:4)

Branky: 88. Uličný – 18. Svačina, 34., 37. Malát D., 45. Malát J.

Žluté karty: Vymětal, Vlkolenszki, Rosecký – Malát J.

Červená karta: Malát D.

Rozhodčí: Hušek Josef

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Navrátil, Sedlák, Pitron – Vlkolenszki (62. Rosecký), Kvasnička (K), Škrabana (70. Brada), Icela – Uličný, Ježák (62. Ruman)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit