Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM „A“ mužstvo přejelo i Dolní Němčí a i nadále je suveréní
formats

„A“ mužstvo přejelo i Dolní Němčí a i nadále je suveréní

Publikované dne Sobota,Září 16, 2017 podle v A-TÝM

Skaštická mašina ovládána trenérem Koleničem i nadále šlape ve velkém stylu. Zádrhel nepřišel ani v 7. kole. Skaštice přivítaly celek Dolního Němčí, který si domů odvezl  branek.

Domácí mužstvo, posílené vítězstvím v derby hraném v minulém kole, se do svého soupeře pustilo hned od úvodních minut. Aktivita a chuť hrát byla na domácích hráčích jasně vidět. A brzy svou převahu vyjádřili i gólově. Bubla pronikl po pravé straně a přesným centrem našel hlavu svého spoluhráče. Tím byl Zdeněk KONEČNÍK, který prokázal i své hlavičkářské schopnosti a balón poslal nechytatelně do sítě. Než se hosté vzpamatovali z inkasované branky tak brankář Dolního Němčí opět tahal míč ze sítě. Hosté udělali chybu při rozehrávce, napadající KONEČNÍK dostal od soupeře přesnou přihrávku do běhu a své sólo zkušeně proměnil. Hosté se do nějakých vážnějších akcí nedostali a tak se odcházelo do šaten za stavu 2:0 pro domácí.

Ve druhém poločase se hrálo podle stejného scénáře. Skaštice udržely své tempo a kvalitní hru z první půle. Výsledkem byla třetí vstřelená branka, kterou po přesné přihrávce Frýdla obstaral ANČINEC. Domácí hráči i v dalších průběhu utkání nic nevypustili a soustředěným výkonem nedovolili hostům ohrozit Stýblovu bránu. Hráči Dolního Němčí se tak čím dál častěji pouštěli do debat s hlavním rozhodčím a sami se tak rozhodili. Nejaktivnější při diskuzích byl Martin Krchňáček, který si za urážky rozhodčího asi od fotbalu chvíli odpočine. Jediný moment, kdy mohli hosté „slavit“ bylo, když Stojaspal zahrál na housle domácímu Konečníkovi. Tento svůj kousek tak oslavil laciným gestem imitujíc hru na housle. Ale Skaštice cítily, že je v jejich silách přidat další branky. A to se jim i povedlo. Domácí zahrávali rohový kop, po kterém míč propadl na hranici penalty. Ten si pohotově našel kapitán JANALÍK a napálil ho do sítě. V poslední minutách hry se ještě připomněl KONEČNÍK, který se prosadil přesnou střelou k tyči a pátým gólem svého týmu ukončil tento zápas.

Skaštice – Dolní Němčí 5:0 (2:0)

Branky: 17., 20., 89. Konečník, 49. Ančinec, 73. Janalík

Žluté karty: Glozyga – Šmehlík, Krchňáček M.

Červená karta: Krchňáček M.

Rozhodčí: Vlk – Bršlica, Vitásek

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Vymětal R. – Sova (86. Vlkolenszki), Frýdl R., Glozyga, Batík (80. Škrabana) – Ančinec (74. Petrúsek), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit