Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost Skaštic předvedl famózní obrat
formats

Dorost Skaštic předvedl famózní obrat

Publikované dne Sobota,Září 16, 2017 podle v Dorost

Dorosti Skaštic získali první body. V duelu se Zdounkami předvedli ve druhé půli dokonalý obrat zápasu a svůj výkon korunovali v penaltovém rozstřelu.

Domácí hráči vstoupili do utkání v dobrém tempu. První vážnější situace se zrodily před bránou Zdounek. Zdeněk Zaoral zakončoval ve velmi výhodných pozicích, ale nedokázal zamířit do prostoru tří tyčí. Lépe se nevedlo ani jeho spoluhráči Růžičkovi. Jan RŮŽIČKA si ale spravil chuť o pár chvil později. Hrabal obešel svého strážce a přihrávkou před bránu našel svého spoluhráče, který oslavil první gól ve skaštickém dresu. Ovšem hosté našli odpověď hned z protiútoku. Krásnou střelou se prosadil SYRUČKA. A opět tento hráč Zdounek o minutu později strhl vedení na stranu hostů. S domácím týmem dvě obdržené branky trochu zamávali. A bylo ještě hůře, když chybu v rozehrávce potrestal PŘIBYL. Skaštice nehrály špatně, ale trápily se v koncovce a někdy jim chybělo více jednoduchosti. Soupeř ze Zdounek naopak dokázal využít své příležitosti a navýšil své vedení. Před koncem půle vykřesal naději pro domácí pěknou střelou SKLENÁŘ.

Do druhé půle vlétli domácí ve velkém stylu. Nejprve přízemní střelou překvapil hostujícího brankáře opět SKLENÁŘ. O dvě minuty později ho napodobil ZAORAL a vedení hostů bylo už jen o jednu branku. Další průběh zápasu byl pořádné drama. Domácí cítili, že je v jejich silách utkání ještě více zdramatizovat. Naopak hostům začaly docházet fyzické síly. Ale i přesto se jim podařilo znovu odskočit. Rozhodčí, při rohovém kopu, viděl faul jednoho z domácích hráčů a nařídil penaltu, kterou proměnil PŘIBYL. Ovšem ani tato inkasovaná branka nezastavila nápor Skaštic, které hráli velmi dobře. Opět to byl SKLENÁŘ, který přesnou střelou skóroval a dokončil tak svůj hattrick. Domácí vrhli všechny poslední zbytky sil do útoku a to se jim vyplatilo. V posledních minutách hry byl nedovoleně zastaven v pokutovém území ZAORAL a nařízenou penaltu bezpečně proměnil. Dramatický duel tak musely rozhodnout až penalty. V těch exceloval domácí brankář Sedlák, který zneškodnil tři pokutové kopy. Naopak fotbalisté Skaštic proměnili tři ze čtyř a mohli se radovat ze dvou získaných bodů.

 

Skaštice – Zdounky 7:6 pp (2:5)

Branky: 12. Růžička, 36., 41., 52. Sklenář, 43., 59. z pen. Zaoral – 13., 14. Syručka M., 14., 33., 52. Přibyl, 34. Mozga

Žluté karty: Přibyl, Skopal

Červená karta: 54. Přibyl

Rozhodčí: Sucharski

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Sedlák – Černoch, Hyánek Jakub, Neuwirt, Hyánek Jan (K), Soukup, Zaoral, Chupík, Sklenář, Hrabal, Růžička, Novák

Trenéři: Lukáš Motal, Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit