Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v Kvasicích neudrželo tříbrankové vedení
formats

Béčko v Kvasicích neudrželo tříbrankové vedení

Publikované dne Pondělí,Květen 20, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Hrál se oboustranně kombinační fotbal. První poločas jsme byli lepším týmem. Bohužel pro nás skončil pouze rozdílem dvou branek. Zpětně můžu říct, že se zápas pro nás rozhodl v první půli, kdy jsme měli vést větším rozdílem. Domácí v druhé půli zlepšili pohyb, k tomu se přidaly naše nepřesnosti a rázem se obraz hry otočil a my tahali za kratší konec. I tak jsme dokázali zvýšit na 3:0. Kvasice dřely až do konce a odměnou jim bylo vyrovnání v poslední minutě na 3:3. Remíza asi spravedlivá, ale pokud vedeme o tři góly, musíme to už nějak ukopat.

Kvasice B – Skaštice B 3:3 (0:2)

Branky: 75. Slaměník, 87. Musil, 92. Ševela z pen. – 8., 36., 69. Frýdl

Žluté karty: Šupčík, Hora, Fagulec, Koplík – Sova

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 130

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Sova, Pitron, Sedlák – Zůvala, Frýdl, Škrabana (81. Novák), Růžička (58. Židlík) – Látal (75. Látal), Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit