Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Výhru Skaštic v Kostelci řídil dvougólový Zavadil
formats

Výhru Skaštic v Kostelci řídil dvougólový Zavadil

Publikované dne Sobota,Květen 18, 2024 podle v A-TÝM

Důležité záchranářské utkání naši hráči zvládli. Už v první půli si vypracovali tříbrankové vedení. Dvakrát se prosadil s chutí hrající Zavadil. A hlavně jeho první trefa, kdy trefil technickým obstřelem roh domácí brány, stála za mírnou pochvalu :-). Skaštice výborně plnily stanovenou taktiku a jejich vedení mohlo být ještě vyšší. Gojš ani Konečník ve svých nájezdech neuspěli, když je vychytal bývalý ligový brankář Bárta, který svůj tým zachránil od většího přídělu branek. Na precizně zahranou brejkovou situaci zakončenou Pospíšilem však nestačil ani on. Domácí se trochu nadechli po trefě Fajstla, když jeho tvrdá střela brankáři Vrbovi zaplavala mimo jeho dosah, ale Skaštice o své výhře definitivně rozhodly ve druhé půli když se trefil zakončující Kvasnička.

Netradičně v neděli odpoledne čeká na naše hráče další důležitý duel proti Všechovicím. Zápas začíná v 17:00.

Kostelec na Hané – Skaštice 1:4 (1:3)

Branky: 45. Fajstl – 6., 22. Zavadil, 24. Pospíšil, 65. Kvasnička

Žluté karty: Bárta, Konečný, Popelka, Závodný, Skalník, Chytil – Štěpják

Rozhodčí: Labaš – Votava, Petrásek

Delegát: Vlčnovský Zbyněk

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vrba – Vymětal, Glozyga, Číhal, Sedlák – Kvasnička (72. Zůvala), Pospíšil, Štěpják, Zavadil – Konečník (K), Gojš (75. Látal)

Trenér: Lukáš Batík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit