Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko začalo sezónu porážkou ve Zborovicích
formats

Béčko začalo sezónu porážkou ve Zborovicích

Publikované dne Neděle,Srpen 12, 2018 podle v B-TÝM

Skaštické B mužstvo narazilo na úvod sezóny na nového soupeře. Tým Zborovic v minulé sezóně sestoupil z I.B třídy. A určitě bude patřit k favoritům na postup zpět o patro výše.

Naši hráči poznali sílu domácích hned ve třetí minutě hry. Největší zbraní Zborovic v tomto utkání byly standardní situace. První rohový kop zápasu přetavil ve vedoucí branku ŠTĚPÁNEK. Skaštice se postupně z brzké inkasované branky oklepaly a hru v poli vyrovnaly. Hosté si postupně vypracovali tři tutovky, které určitě volaly po gólu. Ježák se nejdříve ve výhodné pozici nechal přetlačit vracejícím se obráncem a poté ten samí hráč přehazoval vyběhnutého brankáře domácích. To se mu podařilo, ale míč doskákal těsně vedle brány. Třetí velkou šanci vyrovnat měl Petrúsek, který si míč narazil s Frýdlem a postupoval sám na brankáře. Ten ovšem dokázal hostujícímu hráči zmenšit střelecký úhel a střelu vyrazil. Domácí zahrozili po akci na levé straně, když následný centr nedokázal usměrnit do brány osamocený Gröpl. Únik Šprni zase zastavil ve spolupráci s brankářem Rotreklem obránce Icela.

Druhý poločas se i nadále v poli hrálo vyrovnané utkání. Ale v pokutových územích si o poznání lépe počínali domácí. Po hodině hry si na zadní tyči počkal na centr od rohového praporku Gröpl a vsítil pro své barvy uklidňují branku. A o pár chvil později se situace opakovala a znovu ten samí hráč skóroval. Hostující hráči se nedokázali poučit a nová posila celku Zborovic zkompletovala hattrick. Hráči Skaštic se sice snažili o vstřelení nějaké branky, ale ve finální fázi jim chybělo více přesnosti a důrazu. Vysoká porážka je možná pro hosty trochu krutá, ale měla by být určitě ponaučením do dalších zápasů.

Zborovice – Skaštice „B“ 4:0 (1:0)

Branky: 3. Štěpánek M., 61., 63. 70. Gröpl

Žluté karty: Šumbera – Frýdl

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Rotrekl – Bubla P., Vymětal R. (K), Icela, Pitron – Škrabana (77. Vymětal L.), Petrúsek, Uličný, Rosecký (72. Hyánek J.) – Frýdl, Ježák

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit