Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vstoupily do Krajského přeboru smolnou porážkou
formats

Skaštice vstoupily do Krajského přeboru smolnou porážkou

Publikované dne Neděle,Srpen 12, 2018 podle v A-TÝM

hra

Premiérové utkání v Krajském přeboru má za sebou naše mužstvo. Na začátek jsme zajížděli na půdu favorita celé soutěže celku Holešova. Tým Holešova toho v ofenzivě příliš nepředvedl, ale svou zkušeností dovedl utkání do vítězného konce.

Až na brankářské duo Večeřa – Stýblo to byl pro ostatní hráče Skaštic první zápas v nejvyšší krajské soutěži. Ovšem naši hráči přílišným respektem netrpěli. Po opatrné úvodní desetiminutovce se začali prezentovat svou typickou aktivní hrou a míč byl po většinu času na jejich kopačkách. Výsledkem ale byly jen střely z hranice pokutového území, se kterými si brankář Janalík poradil. S obdobnými pokusy si poradil i na druhé straně hřiště brankář Večeřa. Skaštice mohly jít do vedení po přihrávce Gojše, který našel před bránou Konečníka, ten byl ale atakován vracejícím se obráncem a jeho střela tak skončila na tyči domácí brány. První gól v utkání se tak podařilo dát domácím hráčům. Krásnou střelou z přímého kopu se prosadil POLOMÍK, na jehož projektyl do horního rohu brány gólman Večeřa nedosáhl.

Ve druhé půli se hosté snažili o vstřelení vyrovnávající branky. Pokračovali ve své aktivní hře. Naopak domácí mužstvo se drželo spíše v defenzivě a bránilo své vedení. Po hodině hry předvedli hosté krásnou akci, na jejímž konci stál střílející Konečník. Brankář Holešova měl ale dobře postavenou bránu, protože střela skončila opět na tyči. To byl velmi důležitý moment utkání. Protože Holešov byl velmi efektivní. Po standardní situaci, při které zaspala hostující obrana se prosadil dorážející VYMĚTAL. Skaštice oživily hru střídajícími hráči. A hlavně Mynarčík přinesl do ofenzivy svěží vítr. Po faulu na jeho osobu se kopala penalta, kterou už bezpečně proměnil KONEČNÍK. Skaštice cítily, že je v jejich silách si z Holešova odvést nějaké body. A tak vrhly všechny zbytky sil do útoku. V dobré pozici střílel Frýdl, ale jen do náruče gólmana. Po gólu pak volala střela Mynarčíka, který se z voleje opřel do centru Gojše. Ovšem opět se míč otřel jen o břevno domácí brány. Poté se předvedl brankář Večeřa, který zneškodnil Čepovu hlavičku. S přibývajícím časem se otvírala okénka v hostující obraně. Domácí měli dvě dobré příležitosti pojistit své vedení, ale gólman Večeřa se překonat nenechal. Totéž ale platilo i o domácím brankáři Janalíkovi a tak si favorit zápasu z Holešova připsal první tři body. Skaštice o své první vítězství zabojují v dalším kole, kdy přivítají těžkého a zkušeného soupeře z Provodova.

Holešov – Skaštice 2:1 (1:0)

Branky: 30. Polomík, 64. Vymětal – 71. Konečník z pen.

Žluté karty: Uličný, Dubec – Glozyga

Rozhodčí: Zapletal – Novák, Vychodil

Delegát: Bělunek

Diváci: 300

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L. (72. Menšík), Janalík (K), Motal, Batík L. – Sova (83. Ančinec), Glozyga, Frýdl R., Gojš – Batík T. (69. Mynarčík), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Holešova:

Janalík – Chudárek (14. Dubec), Čep, Charuza (K), Matulík – Uličný, Bejtkovský (72. Olša), Vymětal, Polomík – Čada (90. Machálek), Křenek (83. Zakopal)

Trenér: Martin Malík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit