Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko získalo první 3 body v sezóně
formats

Béčko získalo první 3 body v sezóně

Publikované dne Neděle,Srpen 20, 2017 podle v B-TÝM

K prvnímu venkovnímu utkání vycestovali naši hráči B mužstva. Na hřišti Počenic získali 3 body a to díky zlepšenému výkonu ve druhé půli.

Po opatrném úvodu zápasu to byli domácí, kteří se rychleji dostali do tempa. Útoční hráči Počenic začali častěji zaměstnávat hostující obranu, ale ta jejich útokům odolávala. Hra se postupem času roztáhla po celém hřišti. Hrálo se nahoru dolů. Skaštice se ale nedokázaly udržet delší čas na soupeřově polovině. Po dvou přesných přihrávkách přišla ztráta. Kombinace byla hodně nepřesná a tak se hosté ani nedostali na dostřel domácí brány. Hráči Počenic byli v útočné fázi kvalitnější. Díky svému důrazu a přesnější hře se dostali do čtyř velmi dobrých střeleckých příležitostí. Jen díky brankáři Vymětalovi byl stav zápasu stále nerozhodný.  Domácí se přece ale jen dočkali vedoucí branky. Rychlý brejk nedokázali hostující hráči zastavit a důrazný ŠTOLFA dostal míč do sítě.

Do druhé půle nastoupili v dresu Skaštic noví hráči, kteří oživili jejich ofenzivní hru. Jejich přínos se brzy vyplatil a došlo na změnu stavu. Dobrou práci Brady zužitkoval KONEČNÍK a vyrovnal. Domácí byli brzkou vyrovnávací brankou trochu zaskočeni. Naopak Skaštice zlepšily svůj pohyb a podařilo se jim i zpřesnit svou hru. A o 5 minut později už vedly. Milan FRÝDL si krásně zpracoval dlouhý míč a svůj únik zakončil kolem vybíhajícího brankáře. Počenice rychlé dva inkasované góly dostaly do útlumu. Ovšem zbytečná ztráta hostů ve středu pole je dostala zpět do hry. Brankář Vymětal tentokrát neudržel přízemní střelu a dobíhající TESAŘ vyrovnal. Poté se hrálo ve středu pole a čekalo se, komu se podaří vsítit důležitou třetí vedoucí branku. Ta nakonec padla do brány domácích. Opět zafungovala spolupráce Brada KONEČNÍK a střelec Skaštic poslal svůj tým opět do vedení. Počenice se vrhly do útoku a chtěly vyrovnat. Ovšem obrana hostů v čele s dobře hrajícím stoperem Sedlákem už odolala. Čtvrtou a rozhodující branku obstarali další dva střídající hráči Skaštic. Rosecký pronikl po levé straně a na zadní tyči vybídl ke skórování svého teprve šestnáctiletého spoluhráče Zdeňu ZAORALA, který zaznamenal svůj první gól v dospělé kategorii.

Počenice – Skaštice B 2:4 (1:0)

Branky: 40. Štolfa, 65. Tesař – 46., 75. Konečník, 50. Frýdl M., 83. Zaoral

Žluté karty: Zbořil

Rozhodčí: Pavel Mucha

Diváci: 90

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Navrátil, Sedlák, Pitron – Soukup, Kvasnička (K)(46. Konečník), Škrabana (70. Rosecký), Vlkolenszki (46. Brada) – Ježák (63. Zaoral), Frýdl M. (76. Fila)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit