Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Kapitán Janalík rozhodl zápas s Fryštákem
formats

Kapitán Janalík rozhodl zápas s Fryštákem

Publikované dne Neděle,Srpen 20, 2017 podle v A-TÝM

3 zápasy devět bodů. Lepší start do sezóny si naše A mužstvo nemohlo přát. Jako jediný tým ze soutěže mají Skaštice plný počet bodů a v průběžné tabulce jim patří 1. místo. Zápas ve Fryštáku rozhodl svým gólem Janalík, ale spousta dalších brankových příležitostí zůstala ještě nevyužita.

Skaštice vstoupily do zápasu velmi dobře. Od začátku svého soupeře přehrávaly. Hostující hráči měli dobrý pohyb bez míče a domácímu mužstvu se nedařilo zachytávat jejich zdařilé akce. Do 20. minuty hry si hosté vytvořili nejméně tři velmi dobré možnosti skórovat, ale dostat míč za záda domácího gólmana se jim nepodařilo. Tentokrát se střelecky nevedlo ani kanonýru Konečníkovi, jehož střely létaly kolem tyčí, ale žádná si nenašla cestu do sítě. Fryšták se k ohrožení Stýblovi brány moc nedostával a tak zkušený brankář Skaštic předvedl jen několik rutinních zákroků. První branka utkání padla minutu před koncem první půle. Rohový kop odvrátili domácí jen ke kapitánovi Skaštic JANALÍKOVI, od kterého míč zamířil do sítě. Jak se později ukázalo byl to rozhodující moment zápasu.

Ve druhé půli se toho příliš nezměnilo. Skaštice i nadále kontrolovaly hru, měly větší kvalitu ve středu pole a dobrým presinkem nutily domácí k chybám. Ovšem přidat druhý pojišťovací gól se hostům nedařilo. A tak se musel předvést i gólman Stýblo, který vyrazil nepříjemnou hlavičku domácího hráče. Více toho pozorná obrana hostů domácím nedovolila. Definitivní rozhodnutí zápasu měl na kopačce střídající Ančinec. Ten dostal přihrávku před odkrytou bránu, ale jeho střela šla nepochopitelně nad břevno. A tak bylo utkání otevřené až do konce. Ale hostující hráči hráli v defenzivně zodpovědně a k nějakému závěrečnému tlaku tým Fryštáku ani nepustili. Nakonec z toho bylo hubené vítězství. Doufejme, že si naši hráči nechávali nějaké góly na jiné zápasy, protože v tomto duelu bylo nevyužitých šancí opravdu dost.

Fryšták – Skaštice 0:1 (0:1)

Branky: 44. Janalík

Žluté karty: Bednařík, Hřebačka, Hrnčiřík, Staněk – Glozyga, Janalík

Rozhodčí: Zicháček, Polaštík, Veselý

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K)(77. Škrabana), Motal, Vymětal R. – Menšík (62. Ančinec), Sova, Glozyga, Frýdl R. – Batík, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit