Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko získalo všechny body v Počenicích
formats

Béčko získalo všechny body v Počenicích

Publikované dne Pondělí,Říjen 9, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání trenéra Skaštic Antonína Sovy:

Celý zápas jsme měli víceméně pod kontrolou. Poradili jsme si s důraznou hrou domácích plných osobních soubojů a to byl základní kámen dnešního úspěchu. Jakmile jsme dostali míč pod kontrolu, byli jsme fotbalovějším a nebezpečnějším týmem. Vypracovali jsme si několik brankových příležitosí a pět z nich dokázali proměnit. Žádné drama se nekonalo. Hráli jsme s chutí a na celkovém projevu to pak bylo poznat. Za zodpovědný a koncetrovaný přístup celého týmu po celý zápas, zaslouží všichni pochvalu. 

Hodnocení utkání hráče domácích Stanislava Juřeny:

Ač jsme na domácí půdě pomýšleli na body, již od prvních minut bylo zřejmé, že Skaštice budou nad naše současné síly. Vedení se hosté ujali po individuálním průniku ze strany a svůj náskok brzy navýšili o dvě branky. Ve 41. minutě se nám podařilo zásluhou akce Tesáka a zakončujícího Šustra snížit, ale radost brzy vystřídala hořkost z další inkasované branky. Když Skaštice záhy po poločasové přestávce přidaly čtvrtou trefu, bylo rozhodnuto. Nám dnes ve hře scházelo všechno, na čem bychom rádi stavěli, připomínali jsme leklé ryby. Cesta ke zlepšení je jen jedna a vede přes tvrdou práci v tréninku. Musíme se před zimní pauzou semknout a pokusit se vydolovat ještě nějaké body.

Počenice – Skaštice „B“ 1:5 (1:3)

Branky: 41. Šustr – 17. Zaoral, 22. Brada, 45. Židlík, 47. Zůvala, 84. Škrabana

Žluté karty: Novák, Niedermertl, Lejsal

Rozhodčí: Benedikt

Diváci: 70

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Sova, Motal T., Beneš – Zůvala, Frýdl, Vymětal R., Židlík – Brada (75. Škrabana), Zaoral (86. Vymětal L.)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit