Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice těsně prohrály ve Vsetíně
formats

Skaštice těsně prohrály ve Vsetíně

Publikované dne Pondělí,Říjen 9, 2023 podle v A-TÝM

Skaštice ve Vsetíně předvedly sympatický výkon, ale na bodový zisk to nestačilo. Jeden z favoritů soutěže, má ambiciózní mužstvo, které v letním přestupovém období doplnil o třetiligové hráče. I tak naše mužstvo zahrozilo jako první, ale střela Beneše skončila jen na tyči. Jinak to byli převážně domácí, kteří byli více na míči. Hosté se snažili dobře bránit. Ve dvou příležitostech se ocitl domácí Strachoň, ale brankář Vrba se překonat nenechal. Už to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu. Ale hráči Skaštic ztratili zbytečně míč na půli hřiště, domácí přešli rychle do útoku a na zadní tyči nepohlídali hlavičkujícího OTEPKU, který míč usměrnil přesně k tyči.

Ve druhé půli se Skaštice více osmělily a začaly více zaměstnávat domácího brankáře. Ale v zakončení jim chybělo více přesnosti a kvality. Své šance nevyužili ani domácí a tak bylo utkání stále otevřené. Skaštice mohly vyrovnat v poslední minutě hry, ale překonaného brankáře Vsetína zastoupil na brankové čáře záložník Venený. A tak si Vsetín připsal těsnou výhru. Skaštice budou muset po třech ztracených zápasech získat body v domácím prostředí.

Vsetín – Skaštice 1:0 (1:0)

Branky: 45. Otepka

Žluté karty: Zbranek, Matyáš

Rozhodčí: Poláček – Brázdil, Gasnárek

Delegát: Šalata

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Kvasnička (69. Gojš), Pospíšil (86. Vymětal), Frýdl, Motal L. – Menšík (69. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit