Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko ztratilo dobře rozehraný zápas
formats

Béčko ztratilo dobře rozehraný zápas

Publikované dne Neděle,Srpen 26, 2018 podle v B-TÝM

Málo vídaný zkrat se přihodil našemu B týmu. 60 minut měl zápas s Mrlínkem pod kontrolou a vedl o tři góly. V poslední třetině utkání však soupeř dokázal tento náskok srovnat a obrat dokonal v penaltách.

Gólové hody začali domácí v 6. minutě. Centr z levé strany si na zadní tyči našel VLKOLENSZKI a těžkým kopem po odrazu skóroval. Radost domácích však trvala jen chvíli. Hosté využili brejkovou situaci a David HORÁK prostřelil domácího brankáře. Domácí mužstvo postupně ovládlo střed pole. Hráči měli dobrý pohyb bez míče a dařila se jim i kombinace. Druhý gól domácích obstaral MENŠÍK, který se pověsil do vzduchu a svou hlavičku poslal ke vzdálenější tyči. Ale Skaštice se z první obdržené branky nepoučily a z podobné herní situace se podařilo hostům opět vyrovnat. Nerozhodný stav ale trval opět jen několik málo minut. To napřáhl ke střele Radim VYMĚTAL a jeho bomba skončila pod břevnem. A další gól padl hned vzápětí, kdy se prosadil na zadní tyči číhající JEŽÁK. Do šaten tak domácí odcházeli s dvoubrankovým náskokem.

V úvodu druhého poločasu pokračovali domácí ve slušném výkonu a podařilo se jim ještě vedení navýšit. Dvakrát se prosadil ŠKRABANA, který využil dvě standardní situace. Mezi trefy domácího záložníka se ještě vešla krásná gólová střela hráče Mrlínku. Poté už ale stříleli branky jen hosté. Domácí hráči už nebyli přesní v kombinaci a postupně vyklidili střed pole. Po dalekonosné střele, která se odrazila od břevna se prosadil z dorážky hostující HOLEC  a tento moment nakopl celek Mrlínku. Hosté zápas nevzdali a začali více zatápět domácí obraně. Po proměněné penaltě VYORALA už bylo vedení Skaštic jen o jednu branku. V poslední desetiminutovce už se začala na kopačky domácích vkládat nervozita a psychika pracovala. Naopak hosté byli v laufu a po vyrovnávací brance JOSINKA doslova v extázi. Skaštice stejně jako závěr duelu nezvládly ani penaltový rozstřel. Naopak hosté byli stoprocentní a vybojovali druhý plusový bod.

Skaštice „B“ – Mrlínek 6:7 pp (4:2)

Branky: 6. Vlkolenszki, 20. Menšík, 33. Vymětal R., 34. Ježák, 49., 58. Škrabana – 8., 25. Horák D., 56. Žídek, 62. Holec, 75. Vyoral, 84. Josinek

Žluté karty: Rosecký – Hradil

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Rotrekl – Bubla P., Vymětal R., Icela, Pitron (71. Navrátil) – Vlkolenszki (89. Hyánek J.), Škrabana, Uličný, Menšík – Ježák (K)(82. Vymětal L.), Frýdl M. (65. Rosecký)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit