Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Štítná odjela ze Skaštic s pěti góly
formats

Štítná odjela ze Skaštic s pěti góly

Publikované dne Neděle,Srpen 26, 2018 podle v A-TÝM

Po vydařeném zápase s Provodovem se Skaštice hned o týden později představily opět před svými diváky. A vyvrátily rčení, že se dvakrát po sobě doma nevyhrává. Hosté ze Štítné se sice dostali do vedení, ale domácí ještě v první půli výsledek otočili. Svůj první hattrick v Krajském přeboru zaznamenal Zdeněk Konečník.

Úvod utkání se lépe vydařil domácím, kteří hned v první minutě zahrávali dva rohové kopy a hostující brankář musel zneškodnit pěknou střelu Mynarčíka. Postupně se ovšem děj zápasu přesunul do středu pole. Domácí  hráči se dopouštěli mnoha zbytečných faulů a nabízeli tak soupeři výhodu standardních situací. Ty ale nějaké výraznější ohrožení Večeřovi brány neznamenaly. O něco větší starosti měli domácí obránci při bránění dlouhých autů. Vysocí hráči Štítné dělali domácím hráčům při těchto standardkách problémy. První náznaky závarů ještě dokázaly Skaštice zažehnat, ale ve 27. minutě už se hosté radovali. Dlouhý aut si nešťastně srazil do vlastní sítě stoper Motal. Tento moment ale nakopl domácí tým. Zpřesnili svou hru a začali se více tlačit před hostující bránu. Vyrovnat se jim povedlo docela brzy. KONEČNÍKŮV přímý kop ještě ve vzduchu „zaplaval“ a gólman Vaculík reagoval pozdě. Skašticím vyšla parádně poslední desetiminutovka první půle. Další branku přidal opět KONEČNÍK, který si míč vyměnil s Gojšem a propálil hostujícího brankáře. Třetí gól padl po průniku Bubly, který nebojácně vlétl do šestnáctky a ještě stihnul přesně přihrát na dobře postaveného GOJŠE, který míč uklidil do brány.

Do druhé půle vstupovali hosté ze Štítné s cílem brzy vstřelit kontaktní gól a zápas tak zdramatizovat. Ovšem pozorná domácí obrana je do žádné větší příležitosti nepustila. Hosté svou hru zjednodušili a spoléhali na dlouhé nákopy. Ty ovšem stopeři Skaštic dokázali odvracet. Šance na bodový zisk pro hosty ještě více poklesly v 52. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Jan Hrnčiřík. S ním odešla hostům i největší zbraň a to dlouhé auty. Početní výhodu se domácím podařilo zúročit až v poslední desetiminutovce duelu. Frýdl našel krásným pasem rozběhnutého Gojše, který přešel přes obránce a naservíroval míč před poloprázdnou bránu KONEČNÍKOVI. Ten si dovolil ještě přihrávku zpracovat a potřetí skórovat. Pátou branku přidal střídající VYMĚTAL, který sám před brankářem nezaváhal.

Skaštice – Štítná nad Vláří 5:1 (3:1)

Branky: 34., 41., 84. Konečník, 44. Gojš, 89. Vymětal R. – 27. vlastní

Žluté karty: Mynarčík – Hrnčiřík J., Kořenek

Červená karta: Hrnčiřík J.

Rozhodčí: Bartoň – Ševčík, Mitáček

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík L. – Petrúsek (78. Škrabana), Sova (71. Batík T.), Glozyga, Gojš (84. Vymětal R.) – Mynarčík (60. Frýdl R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit