Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost v prvním zápase porazil Lutopecny
formats

Dorost v prvním zápase porazil Lutopecny

Publikované dne Neděle,Srpen 26, 2018 podle v Dorost

Do nové sezóny v sobotu vstoupili i naši dorostenci. Naši hráči byli po letní přestávce na fotbal natěšeni. Svou úvodní aktivitu vyjádřili i první brankou v zápase. Jakub HYÁNEK napřáhl ke střele a jeho přízemní pokus se otřel o tyčku a skončil v síti. Domácí mužstvo se snažilo o kombinační fotbal. A docela se jim to dařilo. Domácí předváděli pěkné akce, ale v koncovce nebyli dostatečně přesní a důrazní. Své možnosti postupně neproměnili Makový, Novák a Gabor. A tak se hostům podařilo vyrovnat, když dokázali potrestat zaváhání domácích při rozehrávce. Ovšem Skaštice opět odskočily. To se po rohovém kopu prosadil CHUPÍK. Hráči Lutopecen se však opět dostali docela jednoduše k vyrovnávací brance. Bývalý hráč Skaštic Vacl obral o míč váhajícího brankáře domácích a pro JURTÍKA nebyl problém dostat míč do odkryté brány. Na konci první půle předvedli domácí velmi pohlednou akci, kterou zakončil Hyánek, ale jen střelou do břevna.

Ve druhé půli se domácí potřetí dostali do vedení. Nový hráč ve skaštickém dresu Adam MAKOVÝ využil výhodu přímého kopu a poslal míč přesně pod břevno. Poté se střídaly akce na obou stranách hřiště. Skaštice si vypracovaly dobré příležitosti k pojištění svého vedení, ale v koncovce nebyly přesní. A když domácí brankář Zapletal, pěkným zákrokem vyrazil střelu hostujícího útočníka, mohli domácí začít oslavovat první tři body v sezóně.

Skaštice – Lutopecny 3:2 (2:2)

Branky: 6. Hyánek J., 26. Chupík, 53. Makový – 11., 32. Jurtík

Žluté karty: Ryšánek

Rozhodčí: Černovský

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Zapletal – Makový, Novák, Chupík (K), Gabor, Hyánek J., Němčík, Růžička, Oračko, Hrabal, Bureš

Trenéři: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit