Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Lukáš Vymětal má svou další fanynku
formats

Lukáš Vymětal má svou další fanynku

Publikované dne Čtvrtek,Duben 4, 2019 podle v OSTATNÍ

komin

Zvídavější fanoušci si mohli všimnout, že o víkendu se v našich sestavách nikde neobjevilo jméno Lukáše Vymětala. Skaštický hráč měl tento víkend důležitější roli než tu brankářskou. Lukáš totiž asistoval u porodu své druhorozené dcery Lindy. Malá Linduška přišla na svět v sobotu a společně se svou maminkou vše zvládla na výbornou. Hrdý tatínek na vše pozorně dohlížel a večer už se mohl napít na zdraví své druhé dcery. Celé, teď už čtyřčlenné, rodince přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody do dalších společných let. A třeba časem přijde na řadu i malý fotbalista :-)

GratulujemeSweet Kiss

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit