Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic si z Mrlínku body neodvezlo
formats

Béčko Skaštic si z Mrlínku body neodvezlo

Publikované dne Neděle,Duben 7, 2019 podle v B-TÝM

V sobotu sehrálo naše B mužstvo další utkání Okresního přeboru. Na rozdíl od předchozího duelu se tentokrát našim hráčům nepodařilo smazat dvoubrankovou ztrátu a z Mrlínku si žádné body nepřivezli.

Podobně, jako v minulém utkání, naši hráči nabídli svou laxností soupeři možnost jít do vedení. Chybu hostujících hráčů potrestal vedoucím gólem David HORÁK. Další rána do zad našeho mužstva přišla v 15. minutě. To se nešťastně zranil brankář Rotrekl a do brány musel hráč z pole. Skaštice se postupně vzpamatovaly a začaly hrát svou kombinační hru. Ovšem do nějakého vážnějšího zakončení a ohrožení domácí brány se nedostaly. Naopak Mrlínek v posledních minutách první půle podnikl rychlý brejk, který opět zakončil HORÁK a domácí vedli o dvě branky.

Vstup do druhé půle se našim hráčům povedl. Vletěli na svého soupeře a vyústěním tohoto tlaku byl gól, který vsítil VLKOLENSZKI. V dalším průběhu hry se naše mužstvo snažilo o srovnání stavu. Dobývalo domácí bránu. Nějaké příležitosti si naši hráči vytvořili, ale překonat brankáře Mrlínku se jim nedařilo. Domácí spoléhali na brejkové situace, ale protože ani oni nedokázali už dostat míč do sítě, skončilo utkání těsným vítězstvím domácích.

Mrlínek – Skaštice B 2:1 (2:0)

Branky: 6., 45+2. Horák D. – 52. Vlkolenszki

Žluté karty: Hradil, Rybka – Škrabana, Frýdl M.

Rozhodčí: Skyba – Kovařík

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Rotrekl (15. Stančík) – Vlkolenszki, Navrátil, Vymětal R., Pitron – Uličný, Škrabana, Kvasnička, Ježák – Brada (K), Frýdl M.

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit