Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si ve Štítné zastřílely a vrátily se do čela soutěže
formats

Skaštice si ve Štítné zastřílely a vrátily se do čela soutěže

Publikované dne Pondělí,Duben 8, 2019 podle v A-TÝM

Vysoké vítězství si přivezlo naše A mužstvo z dalekého výjezdu do Štítné nad Vláří. Hráči předvedli vysokou efektivitu v zakončení a už do poločasu si vypracovali rozhodující pětigólový náskok.

Na slušně připraveném hřišti viděli diváci kvalitní utkání Krajského přeboru. Pro domácí mužstvo se zápas nevyvíjel dobře asi tak od 7. minuty. To domácí obrana zapomněla za zády na číhajícího MYNARČÍKA. Ten si našel dlouhý míč a střelou mimo dosah brankáře otevřel gólový účet svého týmu. Domácí mužstvo první inkasovaná branka nijak nerozhodila. Mladí hráči Štítné dobře kombinovali a hlavně po levé straně našemu mužstvu dělali problémy, odkud létaly před hostující bránu nepříjemné centry. Ale brankář Večeřa byl pozorný a všechny situace vyřešil. V jednom případě mu pomohlo i břevno, po krásné střele domácího záložníka. V první půli zdobil naše mužstvo rychlý přechod do útoku a standardní situace. Druhou branku obstaral stoper Tomáš MOTAL, který přetlačil svého strážce a dostal míč do sítě. Aktivita domácích hráčů postupně opadávala. A další ránu jim přidal třetí brankou SOVA, který si našel vyražený míč domácím brankářem. A o dvě minuty později bylo v hostujícím táboře ještě veseleji. Zavadil vybojoval míč, vyslal do úniku Konečníka, který našel před bránou opět SOVU a bylo to 0:4. To už s psychikou a i s výkonem domácích hráčů šlo z kopce. Navíc jim do konce půle přidali hosté pátou branku. Skaštice otočily hru na pravou stranu. Lukáš BUBLA měl před sebou volný prostor, který využil k přízemní střele a ta skončila přesně u pravé tyče domácí brány.

Druhý poločas už tolik branek nepřinesl. Všichni aktéři utkání už asi tušili, že o vítězi je rozhodnuto. Ale i tak přítomní diváci ještě viděli pěkné akce a další dvě branky. Nakonec se do gólových statistik zapsal i nejlepší střelec soutěže KONEČNÍK. Domácí hráči se snažili o vstřelení aspoň jedné branky. Ale tentokrát jim nebylo přáno a i ve druhé půli nastřelili brankovou konstrukci. Utkání uzavřel sedmou brankou Radek FRÝDL, který hlavičkoval nepokrytý na přední tyči. Skaštice se vysokou výhrou dostaly na první místo.

Štítná nad Vláří – Skaštice 0:7 (0:5)

Branky: 7. Mynarčík, 24. Motal, 39., 41. Sova, 43. Bubla L., 66. Konečník, 80. Frýdl R.

Žluté karty: Batík, Mynarčík, Janalík

Rozhodčí: Vlk – Ševčík, Bartoň

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K)(61. Menšík), Motal, Batík L. – Sova, Frýdl R., Zavadil, Gojš (81. Frýdl M.) – Mynarčík (65. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit