Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Debutující Trampota vychytal v penaltách béčku plusový bod
formats

Debutující Trampota vychytal v penaltách béčku plusový bod

Publikované dne Neděle,Srpen 30, 2020 podle v B-TÝM

K dalšímu utkání zajíždělo naše B mužstvo do dalekých Střílek. V sestavě Skaštic dostal poprvé v sezóně šanci nastoupit brankář Trampota. Ten sice brzy inkasoval, ale po celý zápas předváděl klidný a soustředěný výkon, který vyvrcholil v penaltovém rozstřelu.

Domácí se brzy dostali do vedení. Díky svému důrazu se prosadil NEZDAŘIL. Skaštice se po celý zápas snažily praktikovat svou kombinační hru. Dařilo se jim si vytvořit i brankové příležitosti, ale s jejich proměňováním měly už problém. Nejblíže k vyrovnávající brance byl Škrabana, ale jeho střela orazítkovala břevno. A tak se hosté dočkali až v 80. minutě. Faul domácího hráče v pokutovém území potrestal proměněnou penaltou ULIČNÝ. Zápas tak musely rozhodnout závěrečné penalty, ve kterých si naše mužstvo po předešlých nezdarech, konečně připsalo druhý plusový bod.

Střílky – Skaštice „B“ 1:2 pp (1:0)

Branky: 11. Nezdařil – 80. Uličný z pen.

Žluté karty: Elzner, Hlaváč

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 80

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Škrabana, Sedlák, Štěpják, Pitron – Hyánek Jan, Uličný, Petrúsek, Oračko – Ježák (K)(82. Brada), Zaoral (64. Vymětal L.)

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit