Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost ztrátu z první půle nedohnal
formats

Dorost ztrátu z první půle nedohnal

Publikované dne Neděle,Srpen 30, 2020 podle v Dorost

Po dlouhé vynucené pauze se konečně ostrého utkání dočkali i naši dorostenci. První duel v sezóně sehráli na malém hřišti v Březnici.

Naši hráči vstoupili do utkání dobře. Vytvořili si šance, ale Hyánek a ani Neuwirt úvodní branku utkání nevsítili. A tak se postupně dostali k ohrožení hostující brány i domácí fotbalisté. Těm se podařilo dostat do vedení díky zaváhání našich hráčů při rohovém kopu. Tato zbytečná chyba odstartovala 5minutovku, ve které naši hráči inkasovali ještě další dvě branky. Před odchodem do šaten domácí mužstvo ještě svůj náskok navýšilo.

Ve druhé části se hráči Skaštic pokoušeli ještě s výsledkem něco udělat. Ale naopak to byli opět domácí, kteří své vedení navýšili pátou brankou. Od tohoto momentu ale naši hráči ještě zvýšili své úsilí a díky třem vstřeleným brankám se jim podařilo utkání zdramatizovat. Až do závěrečného hvizdu naši hráči bojovali alespoň o vyrovnání. Ale zbytečná ztráta koncentrace v první půle jim sebrala možnost na bodový výsledek.

Utkání velmi dobře zvládl debutující brankář Honza Ryšavý, pro kterého to byl první zápas v kariéře. Doufejme, že v dalších zápasech mu jeho spoluhráči pomůžou k tomu, aby mohl oslavit i první výhru.

Březnice – Skaštice 5:3 (4:0)

Branky: 13., 16., 40. Žůrek, 17., 48. Pavlíček – 53., 55. Kršek, 79. Neuwirt

Žluté karty: Korekáč – Neuwirt, Soukup

Diváci: 30

Rozhodčí: Mravec

Sestava Skaštic:

Ryšavý – Soukup, Makový, Novák (K), Neuwirt – Gabor, Gabrhelík, Hyánek, Kršek – Oračko, Hrabal

Střídal: Černoch

Trenér: Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit