Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Derby ovládl Zdeněk Horák a jeho Žalkovice
formats

Derby ovládl Zdeněk Horák a jeho Žalkovice

Publikované dne Neděle,Duben 29, 2018 podle v A-TÝM

Derby jasně ovládli hosté. Hlavní zásluhu na tom má střelec tří branek Zdeněk Horák. I když domácí hráči věděli, že největší nebezpečí hrozí právě od tohoto útočníka, který má na jaře výbornou formu. Hráč s číslem 9 na zádech se poprvé prosadil už v úvodu utkání, když z úhlu prostřelil brankáře Vymětala. Vedoucí branka nakopla hostující mužstvo. Žalkovice předčily domácí hlavně v důrazu ve středu hřiště a v efektivitě v zakončení. Po další akci HORÁKA vytahoval domácí gólman ze své brány podruhé. Domácí mužstvo si vypracovalo příležitosti ke snížení, ale Konečník zatím ve třech případech selhal. Podobně si počínal i Škrabana, který v dobré pozici nastřelil jen sám sebe. A tak opět udeřili hosté. Žádný z domácích hráčů opět nezastavil Zdeňka HORÁKA a ten dovršil svůj hattrick. Skaštice se i nadále pokoušely alespoň o vstřelení korigující branky. Ovšem početná divácka kulisa se gólové radosti z jejich strany nedočkala. Naopak čtvrtou branku Žalkovic obstaral po rohovém kopu NETOPIL. Hosté ze Žalkovic toto prestižní utkání zvládli lépe než domácí tým. Předčili je v nasazení, důrazu a hlavně v efektivitě v zakončení. Skaštice se musí z této třízápasové nepovedené série oklepat a opět najít svou herní tvář z podzimní části. Nejbližší příležitost k tomu budou mít v sobotu v utkání v Dolním Němčí.

Skaštice – Žalkovice 0:4 (0:2)

Branky: 4., 21., 51. Horák Z., 76. Netopil

Žluté karty: Menšík, Sova, Mynarčík – Čevela, Pospíšil

Rozhodčí: Filgas – Straka, Ruman

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla L., Motal (46. Škrabana), Batík, Vymětal R. (64. Icela) – Sova (K), Glozyga, Frýdl R., Menšík (80. Ježák) – Mynarčík, Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Žalkovic:

Svoboda – Janečka M. (K) (88. Strnad), Netopil, Urubek, Beneš – Pospíšil, Němec (78. Kojetský), Horák P., Čevela (59. Navrátil), Bartušek (82. Janečka T.) – Horák Z.

Trenér: Luděk Juráň

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit