Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM „B“ mužstvo podruhé za sebou doma nebodovalo
formats

„B“ mužstvo podruhé za sebou doma nebodovalo

Publikované dne Neděle,Duben 29, 2018 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra domácích Lukáše Motala:

Dnes jsem celkem spokojen s výkonem týmu, ale určitě ne s výsledkem. Soupeř byl velmi produktivní, naopak my jsme dnes hodně nadějných příležitostí nevyužili. Oproti minulému zápasu jsem viděl u našich hráčů zlepšení. V tom ale musí pokračovat i v následujících utkáních. V tomto duelu nám to fotbalové štěstí moc nepřálo. Možná je to ještě daň za ten minulý zápas. Ale věřím, že když navážeme na dnešní výkon tak nám ten fotbal zase ukáže i tu lepší stránku. 

Skaštice „B“ – Chropyně „B“ 2:3 (1:2)

Branky: 30. Uličný, 53. Pitron – 10., 74. Panáček, 42. Lacina

Žluté karty: Pitron – Šeděnka, Sanislo, Zatloukal

Rozhodčí: Caletka – Mlčoch

Diváci: 150

Sestava Skaštic B:

Chytil – Bubla P., Vymětal R., Janalík, Pitron – Vlkolenszki (81. Vymětal L.), Kvasnička (K), Škrabana, Rosecký (70. Brada) – Ježák, Uličný

Trenér: Lukáš Motal

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit