Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost i přesto že nebodoval, předvedl kvalitní výkon
formats

Dorost i přesto že nebodoval, předvedl kvalitní výkon

Publikované dne Neděle,Duben 29, 2018 podle v Dorost

Naši dorostenci odehráli zajímavý zápas. Na Chvalčově sice brzy prohrávali, ale postupně začali svou hru zlepšovat. Kombinační hrou se dostávali k ohrožení domácí brány. Ve hře se i přesto objevily malé chyby, které soupeř dokázal využít. Ale naši hráči bojovali a od své hry neustoupili. První gól našeho mužstva vsítil Kuba Hyánek a na něj navázal Zdeněk Zaoral, který využil dobré práce Dokládala. Ve druhé půli chtěli naši hráči vyrovnat. Velkou šanci dát třetí branku měl Zaoral, ale jeho sólo zastavil až domácí brankář. Naši hráči neustále dotahovali náskok soupeře. Bojovali až do konce, ale nakonec byli hráči Chvalčova přesnější v koncovce. V našem dresu se ještě gólově prosadili znova Zaoral a Černoch. I přes porážku ale Skaštice předvedly povedený výkon, na který je třeba navázat v dalších zápasech.

Chvalčov – Skaštice 6:4 (3:2)

Branky: 1., 26., 48. Šmíd, 19. Dostalík, 19. Dostalík O., 57. Kurfurst Pavel, 66. Tomčík – 21. Hyánek Jakub, 30., 56. Zaoral, 70. Černoch

Žluté karty: Stela – Růžička

Rozhodčí: Odstrčil

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Zapletal – Černoch, Hyánek Jakub, Dokládal, Vacl, Soukup, Zaoral, Chupík (K), Hrabal, Růžička, Novák

Trenéři: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit