Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice „B“ na hřišti lídra soutěže nebodovaly
formats

Skaštice „B“ na hřišti lídra soutěže nebodovaly

Publikované dne Úterý,Květen 1, 2018 podle v B-TÝM

Třetí prohru za sebou utržilo naše B mužstvo. Tentokrát nestačilo na první tým tabulky Němčice. Úvod zápasu se našemu týmu docela podařil. Naši hráči byli více na míči, snažili se kombinovat. Ovšem ve finální fázi jim chyběla větší kvalita. Vážnější ohrožení domácí brány nepřišlo ani po rohových kopech. Neujal se ani přímý kop Škrabany. Střela Petrúska zase mířila jen nad bránu. Postupně ale začaly přebírat taktovku utkání Němčice. Domácí hráči byli důraznější, přesnější a získávali odražené míče. První střelecké pokusy domácích dokázal pokrýt brankář Vymětal. Ale na přízemní střelu NĚMCE už nedosáhl ani on a domácí vedli. Němčice už do konce první půle držely naše mužstvo v bezpečné vzdálenosti od své brány.

Skaštice chtěly vstoupit do druhé půle více aktivněji, zlepšit svou hru a pokusit se o vyrovnání. Jejich elán ale otupil už v 48. minutě Zaoral, který si naběhl za obranu a pod nohou brankáře Vymětala skóroval. Hosté tedy museli dotahovat dvoubrankové manko. Domácí mužstvo ale poctivě bránilo, rychle dostupovalo hostující hráče a bez větších problémů drželo své vedení. Hráči Skaštic sice kombinovali, ale spíš jen do šířky a ničím nedokázali domácí obranu překvapit. Chyběla jim větší odvaha a pohyb. Němčice disponují  kvalitní útočnou dvojicí, která dělala hostujícím stoperům problémy. Deset minut před koncem duelu si Skaštice vypracovaly největší šanci na skórování. Zaoral přesně nacentroval a hlavička Roseckého se otřela o levou tyč. Ale větší hlad po gólech opět předvedli domácí. Jednoduchou akcí, kdy jeden hráč vyhraje souboj a druhý nabíhá, překonali obranu Skaštic a Radim DAREBNÍČEK zakončoval do odkryté brány. Nakonec se hostům přece jen podařilo vsítit branku. O tu se proměněnou penaltou postaral Antonín SOVA. Na větší zvrat už bylo ovšem pozdě. Němčice si tak udržely své prvenství. Naopak Skaštice musí pro tři body udělat více.

Němčice – Skaštice „B“ 3:1 (1:0)

Branky: 32. Němec, 48. Zaoral O., 83. Darebníček – 89. Sova z pen.

Žluté karty: Vymětal R., Petrúsek

Červená karta: Vymětal A.

Rozhodčí: Novák

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Janalík (67. Rosecký), Vymětal R., Pitron – Vlkolenszki (55. Kvasnička), Sova, Škrabana, Petrúsek – Ježák (76. Brada), Uličný (61. Zaoral)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit